От: Бар "Наздраве"
Наздраве и от мен!Жоре,каквото и да се е случило,радвам се че си се разминал!За твое здраве!
Наздраве и от мен!Жоре,каквото и да се е случило,радвам се че си се разминал!За твое здраве!
Тук са 135 потребители онлайн. 0 потребители и 135 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар