От: Бар "Наздраве"
И аз съм на ракийка все още! Наздраве на всички!
И аз съм на ракийка все още! Наздраве на всички!
Голям мерак за тая емблема езици да и пускаш 
Наздраве ти!
Голям мерак за тая емблема езици да и пускаш 
Наздраве ти!

Наздраве ВИ!







Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар