Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "Наздраве"

    Жоре, не знам какво се е случило, но знам, че всяко лошо нещо има край. А също и, че утрото е по-мъдро от вечерта. Така, че изтрай до утре, и мисли, ама наистина мисли преди да кажеш или предприемеш нещо. Понякога една само дума е достатъчна да развали години приятелство, и да затрие бъдещето. Не вярвам именно най-близките ти хора да искат да ти направят гадория, може би нещо не сте се разбрали, някакво недоразумение...

    И пак ти казвам-МИСЛИ преди да предприемеш нещо. Най лесно е да се поддадеш на емоциите, но е и най-гадно после, след като мине първоначалния гняв.

    Наздраве, и мисли...

    Пък записа ще почака, какво толкова
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "Наздраве"

      Жоро, какво да ти кажа, мисли си за хората, които те обичат!
      Не се поддавай на гнева, пусни си някоя любима комедия, ще ти мине.
      Аз съм нямала този проблем, няма по-добри и човечни от моите мама и тати! Но и аз си имам достатъчно грижи и хора около мен, за които оставам неразбрана, аз им отвръщам с усмивка.
      Важно е да си убеден, че това което правиш е правилното за теб, не робувай на чуждо мнение, било то и на най-близките ти!
      Сега едно Наздраве и се усмихни!
      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

      Коментар


      • От: Бар "Наздраве"

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Вие двамата случайно не се ли чуствате задължени да почепите бе? И на двамата аватарите аз съм ги снимал .КостУм не искам ама по некоа пържолка мое да почерпите.
        Наздраве на празнио бар
        Първо-нали знаеш, че аз не черпя. Друг път да не говориш такива мръсни думи...
        Второ-наложи се да тегля специална програма от интернет за да оправя тъмната ти снимка. Няма да го оправиш това ISO, и толкоз... Стига с тоз мързел бе...
        Та снимката може и ти да си я снимал, ама аз я дооправих, че не ставаше за аватар в оригиналния си вид, така, че май трябва ти да черпиш...
        И да ми сложиш нещо в някоя торбичка за из път...
        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "Наздраве"

          Боримечков , нещо взе да ме съмняваш , направил си снимката много бяла , че чак не можах да я позная.За черпенето - добре де нема да черпиш , само ши ти дода на гости .Бива ли?
          Наздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "Наздраве"

            Бе тя и мойта снимка нещо тъмничка...
            Жоро, вчера и днес ми се оплакаха от подобни проблеми един приятел(направо е побеснял) и една приятелка, лоша работа. Наздраве и нали знаеш, че утрото е по-мъдро от вечерта.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Бар "Наздраве"

              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
              Боримечков , нещо взе да ме съмняваш , направил си снимката много бяла , че чак не можах да я позная.За черпенето - добре де нема да черпиш , само ши ти дода на гости .Бива ли?
              Наздраве
              За тия, които не знаят Колето си е бял, не е избелил снимката с цел да си посветли тена
              Айде последно Наздраве от мен пиянища!
              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

              Коментар


              • От: Бар "Наздраве"

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                Бе тя и мойта снимка нещо тъмничка...
                .
                Пускай ми я по скайпа да ти я избеля, та да се виждаш като хората. Тъкмо да се изфукам с програмката
                Тоз поп няма да си оправи ISO-то...

                И разбира се наздраве.

                Жули-не съм толко бял, аз съм потомък на прабългарите, а не като тем на славяните...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "Наздраве"

                  А аз съм потомък на Траките, примери няма да давам че ще мини вечерта, от мен НАЗДРАВЕ!

                  Коментар


                  • От: Бар "Наздраве"

                    Направо ще я сменя, че тази много се задържа. Наздраве!
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Бар "Наздраве"

                      Кольо били споделил коя е тази програма, че и аз искам да си поуправя една снимка!

                      Коментар


                      • От: Бар "Наздраве"

                        Абе, Кольо, с тоя нов аватар, повече ли пиеш, или по-напоително? Наздраве на всички ви!
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • От: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          ... Тъкмо да се изфукам с програмкатаТоз поп няма да си оправи ISO-то......
                          Разбира ти на тебе гагата от ИСО .Тва да не ти е мечка Щом ти не Аресва повече нема те снимаме
                          НАздраве на неизбелените
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • От: Бар "Наздраве"

                            Наздраве и от мен

                            Коментар


                            • От: Бар "Наздраве"

                              Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
                              Кольо били споделил коя е тази програма, че и аз искам да си поуправя една снимка!
                              Пиши в гугъл " програма за обработка на снимки". Излизат много резултати(както се и очаква де). аз избрах първия-фото филтър студио Х, и така...
                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                              Разбира ти на тебе гагата от ИСО .Тва да не ти е мечка Щом ти не Аресва повече нема те снимаме
                              НАздраве на неизбелените
                              Бе аз може да съм прозд, ма което го знам-знам го. ДРугия път демонстрации наживо. Освен ако не те е страх да си повериш апарата в моите ръчички...
                              Наздраве ви.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                                Разбира ти на тебе гагата от ИСО .Тва да не ти е мечка Щом ти не Аресва повече нема те снимаме
                                НАздраве на неизбелените
                                Лелеее, как го пресече, а аз таман мислех да му пратя снимки на една-две мечки, да ги праи полярни... Наздраве!

                                П.П. Сега бих почерпил за пост 45000, обаче ме е страх да не ми се разсърди Кольо, защото в този форум той само черпи...
                                Последно редактирано от edoors; 30-05-11, 22:17.
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X