От: Бар "Наздраве"
Е как каъв!
Ние нали се водим в реквизита на бара.
А, наздраве!
Е как каъв!
Ние нали се водим в реквизита на бара.
А, наздраве!




))Тук са 86 потребители онлайн. 0 потребители и 86 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар