От: Бар "Наздраве"
Днес ще взема да се напия...Вместо да изпиша вежди,извадих очИ
А наздраве!
Днес ще взема да се напия...Вместо да изпиша вежди,извадих очИ




Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар