От: Бар "Наздраве"
Ураааа, ще има събор в Приморско. Ще ходиме, нали.
А наздраве.
Ураааа, ще има събор в Приморско. Ще ходиме, нали.
А наздраве.
Тук са 127 потребители онлайн. 0 потребители и 127 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар