Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "Наздраве"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бар "Наздраве"

    Наздраве, компанията!
    Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

    Коментар


    • До: Бар "Наздраве"

      Колеее и царевичка сложи още повече рАкиЯ изпива
      Наздраве
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • До: Бар "Наздраве"

        Имаме си две цветенца в бара!

        Наздраве!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • До: Бар "Наздраве"

          Наздраве на всички!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • До: Бар "Наздраве"

            Ето и по една цвете собствено производсрво за двете Цветенца в бара
            Наздраве банда
            Прикачени файлове
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • До: Бар "Наздраве"

              Леле, някои бяхме или на работа или болни, или и двете. А вие нямате спирка. А, наздраве.
              П.П. Хора, карах малко един трактор "Джон Диър" без нищо по него. Е, ако щете ми вервайте, няма нищо общо с никъф жип. Музиката се чува, двигателя - не. Минахме през 1м. кал се едно, че е асфалт, баси. Ама лошото е, че струва 80000лв., втора употреба.
              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
              -----------------------------------------------
              Питието определя съзнанието....
              -----------------------------------------------
              0887770735

              Коментар


              • До: Бар "Наздраве"

                Аз доде пуших и цветенцатата бегали...Ше отказвам цигарите
                Наздраве,коч къмпани!
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • До: Бар "Наздраве"

                  Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                  Аз доде пуших и цветенцатата бегали...Ше отказвам цигарите
                  Наздраве,коч къмпани!
                  Ха, наздраве де!
                  коч къмпани....
                  Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                  Коментар


                  • До: Бар "Наздраве"

                    Да ви кажа какво ми се случи днес.
                    Карам си астрата към село, и зад мен някаква тъмна фронтера. Покара няколко километра зад мен, и накрая ме изпревари. Докато ме изпреварваше метнах едно око наляво, и яяя-стикер на форума залепен на страничното стъкло. Като мина пред мен на задната врата имаше още е дин стикер. Махнах му през прозореца, той явно ме е следил в огледалата, щото ми отговори също с помахване. Пусна си аварийните мигачи, и отби. Аз също спрях, и така се запознахме с Боби от Пловдив и жена му. Поне номера беше пловдивски де...
                    Поговорихме си няколко минути, и потеглихме, че тях ги чакаше път, а мен-нива. Стана ми много приятно. За пръв път непознат човек спря да се запознаем заради наличието на стикер на форума. Голяма работа сме. Сериозно!

                    Та наздраве, дано на всички да им се случват такива срещи.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Бар "Наздраве"

                      Първоначално публикуван от Twilight Преглед на мнение
                      Ха, наздраве де!
                      коч къмпани....
                      Ей,къв съм провокаторА наздраве на цветенцата!На първо и второ преброй се!
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • До: Бар "Наздраве"

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Ей,къв съм провокаторА наздраве на цветенцата!На първо и второ преброй се!
                        Тука, тука съм! Не мога да не мина, дори и за малко през бара. Щом има посещаемост - значи всичко е наред и съм спокойна
                        п.п. А че си провокатор... така си е, ама ще ти го върна
                        Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                        Коментар


                        • До: Бар "Наздраве"

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Да ви кажа какво ми се случи днес.
                          Карам си астрата към село, и зад мен някаква тъмна фронтера. Покара няколко километра зад мен, и накрая ме изпревари. Докато ме изпреварваше метнах едно око наляво, и яяя-стикер на форума залепен на страничното стъкло. Като мина пред мен на задната врата имаше още е дин стикер. Махнах му през прозореца, той явно ме е следил в огледалата, щото ми отговори също с помахване. Пусна си аварийните мигачи, и отби. Аз също спрях, и така се запознахме с Боби от Пловдив и жена му. Поне номера беше пловдивски де...
                          Поговорихме си няколко минути, и потеглихме, че тях ги чакаше път, а мен-нива. Стана ми много приятно. За пръв път непознат човек спря да се запознаем заради наличието на стикер на форума. Голяма работа сме. Сериозно!

                          Та наздраве, дано на всички да им се случват такива срещи.
                          Коле, аз за това Очо съм го налепил от всички страни. Дано на всеки се случи такава приятна среща.




                          Наздравеееееееее
                          Р.П.(RFF) 0898677590
                          Пътна помощ
                          ДЕНОНОЩНО

                          Коментар


                          • До: Бар "Наздраве"

                            Първоначално публикуван от Twilight Преглед на мнение
                            Тука, тука съм! Не мога да не мина, дори и за малко през бара. Щом има посещаемост - значи всичко е наред и съм спокойна
                            п.п. А че си провокатор... така си е, ама ще ти го върна
                            Да ми го върнеш,да ми го върнеш...Колко да ми го върнеш!Ние от връщанки не се пуашим!Ето ти го сега,пък да видим кога ше го върнеш!

                            НАЗДРАВЕ!
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • До: Бар "Наздраве"

                              Наздравее на всички от форума...
                              Аз неска нещо съм на сухо сок от 55 стинки ама 4 литра
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • До: Бар "Наздраве"

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                Да ми го върнеш,да ми го върнеш...Колко да ми го върнеш!Ние от връщанки не се пуашим!Ето ти го сега,пък да видим кога ше го върнеш!

                                НАЗДРАВЕ!
                                Еййй, това беше добро! Сега ще имам още повече да връщам. Много бири, много нещо... Наздраве!!!
                                Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X