От: Бар "Наздраве"
Аз вече съм тотално променен..Мое да си легна спокоен!Не остана зелена гад у хладилника!Наздраве с плюнките!
Аз вече съм тотално променен..Мое да си легна спокоен!Не остана зелена гад у хладилника!Наздраве с плюнките!


Наздраве!
Тук са 58 потребители онлайн. 0 потребители и 58 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар