До: На кафе и още нещо...
добро утро , аз лоча трето кафе
след малко ще излизам да обикалям из задръстените улици
добро утро , аз лоча трето кафе



Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар