Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жените във Форума. Защо са тук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Жените във Форума. Защо са тук?

    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
    Точно така.
    Айде да се върнем на жените тук Тях да обсъждаме ,че са по интересни
    жените винаги са супер , ама ако знаеш утре Венци как ще ни биееее,,
    мани ,мани маи усрахме пак саита , каквокато един ме ядоса, само дето е гадно за Тихо, Тц,Тц,е
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • От: Жените във Форума. Защо са тук?

      какво против имаш жените ? Имам проблем с охладителната система на опел Вектра С с номер на двигателя Z18XE . Дайте ми съвет ,парното също се губи .

      Коментар


      • От: Жените във Форума. Защо са тук?

        Първоначално публикуван от anita.marinova.99 Преглед на мнение
        Имам проблем с охладителната система на опел Вектра С с номер на двигателя Z18XE . Дайте ми съвет ,парното също се губи .
        Най-вероятно гарнитура на главата.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Жените във Форума. Защо са тук?

          Това не е целия номер на двигателя. За да помогне някой, трябва по-точна информация.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Жените във Форума. Защо са тук?

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            .....За да помогне някой, трябва по-точна информация.
            Разбира се, трябва актуална снимка, ТТ данни и телефонен номер.......................................НЕ на Опела!!!

            Коментар


            • От: До: Жените във Форума. Защо са тук?

              Малииййй, от къде я изкопахте тази тема?!

              Коментар


              • От: Жените във Форума. Защо са тук?

                Има много жени в чисто мъжки професии които по нищо не отстъпват на нас мъжете . На времето в стария завод е имало жена стругар която е била по добър стругар от повечето мъже . Случката е следната : Цех машиноремонт само мъже корави машиностроители . Идва един ден началника и казва момчета от първи другия месец ще имате колежка стругар Никой не го приема на сериозно и веднага започват едни бъзици кой какво ще я прави До първи всички вече са забравили . Началника като разбран човек решава че след като все пак е жена да я сложи на единствения по малък струг С8 . На първи през вратата минава една яка българка някъде от селата около София висока към двата метра и по яка от повечето мъже в цеха . Всички в миг забравят какво точно са щяли да я правят . Бригадира на стругарите и посочва струга на който ще работи а тя го изгледала с един кръвнишки поглед и му казала : Шефе дай да се разберем от началото аз малките неща хич ама хич не ги обичам искам да работя на С 10 или С 11 Колегите казваха че още от първия ден сложила в джоба си половината майстори и много бързо си спечелила уважението на колегите . И сега в работата имаме жена шлосер работи на всички машини в цеха не по лошо от мъжете а заварява даже и по добре от някои .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Жените във Форума. Защо са тук?

                  Колегата ме подсети и ме - навремето, на прословутия яз.Цанков камък търсеха кранисти под дърво и камък, покрай това разбрах, че обикновено най-добрите кранисти са жените, че и са търсени. Но не се намери ни една - които все още можеха да работят бяха заминали по чужди държави... Та се наложи да се обучават нови /както и заварчици, че също бяха кът/, а обучаващите накрая отчаяно обобщиха "от 50 човека, стават само 5-6 и то горе-долу...".

                  А по темата - тук намерих много добри приятели и познати, прекрасни приключения, пробвах толкова неща за които не съм и мислела, че ще направя или ще ми хрумне някога. Намерихме се хората "трептящи на едни вълни" за което съм много щастлива.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X