Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жените във Форума. Защо са тук?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Жените във Форума. Защо са тук?

    Да се намеся и аз-отдавна смятах да пусна такава тема, с подобно заглавие, но с подтекст-какво намират дамите в този "мъжки" форум, макар офроуда да не е занимание задължително за мъже. Но колегата Kolonal явно има за цел да разкрие шпионите на "оня" форум, маскирани като жени.
    Като видях заглавието, си казах, че са ме изпреварили, но май не е така. Пускам нова тема, която не е за шпионажа...

    ПП сега, като прочетох, виждам, че звуча малко остро, не искам да засягам никого, най-малкото Kolonal, нали все пак той е пуснал темата с цел да опази форума от посегателства.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      До: Жените във Форума. Защо са тук?

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

      ПП сега, като прочетох, виждам, че звуча малко остро, не искам да засягам никого, най-малкото Kolonal, нали все пак той е пуснал темата с цел да опази форума от посегателства.
      Абе някои не мислят така, ама...

      Коментар


      • #33
        До: Жените във Форума. Защо са тук?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Да се намеся и аз-отдавна смятах да пусна такава тема, с подобно заглавие, но с подтекст-какво намират дамите в този "мъжки" форум,.. .

        1-во и аз си помислих, че има закачка, но ако ще става дума, кой полезен и кой не май няма да опира до мъж/жена...

        Мен ако питаш то почти няма жени тука...

        Коментар


        • #34
          До: Жените във Форума. Защо са тук?

          аз приемам темата като закачка , никои претполагам няма нищо против жените даже напротив , на мен ми е приятно да са тук при нас, освем че ни красът саита , имат и много на място мнения, вие преценявате каде да бъде темата

          с уважение Юли
          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

          Коментар


          • #35
            До: Жените във Форума. Защо са тук?

            Нищо против темата за жените във форума.

            Може да продължите да пишете в тази: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E5%ED%E8%F2%E5
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #36
              До: Жените във Форума. Защо са тук?

              Айдеее , пак някои се взеха много насериозно и темата се изроди в стоглава хидра.
              Колонелло , искаш ли аз да ти кажа защо са тук жените , а? Казвам веднага и без бой даже. Жените , брато са тук защото съзирайки един подчертано мъжки / да се разглежда като не-гейски/ форум , чрез умелото си боравене със средствата на съблазънта , и повдигащи нивата на тестостерона в мъжката част на форума от една страна , а пък демонстрирайки отлични познания в боравенето с джипове и мотори от друга страна , поради което печелят овациите на същите тия мъже , подобно на едни опасни Мата Хари-та целят да завземат властта във форума , и детронирайки администраторите мъже да наложат фундаменалистки матриархат като форма на управление и ръководство на същия този форум. Това е тайната , по-страшна от тази жив ли е още Хитлер или не. И колонелло , ако искаш да видиш истинските им лица , спомни си пич как изглеждаха коварните орки от "Властелинът на пръстените". Те това е истината!

              Коментар


              • #37
                До: Жените във Форума. Защо са тук?

                Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                Айдеее , пак някои се взеха много насериозно и темата се изроди в стоглава хидра.
                Колонелло , искаш ли аз да ти кажа защо са тук жените , а? Казвам веднага и без бой даже. Жените , брато са тук защото съзирайки един подчертано мъжки / да се разглежда като не-гейски/ форум , чрез умелото си боравене със средствата на съблазънта , и повдигащи нивата на тестостерона в мъжката част на форума от една страна , а пък демонстрирайки отлични познания в боравенето с джипове и мотори от друга страна , поради което печелят овациите на същите тия мъже , подобно на едни опасни Мата Хари-та целят да завземат властта във форума , и детронирайки администраторите мъже да наложат фундаменалистки матриархат като форма на управление и ръководство на същия този форум. Това е тайната , по-страшна от тази жив ли е още Хитлер или не. И колонелло , ако искаш да видиш истинските им лица , спомни си пич как изглеждаха коварните орки от "Властелинът на пръстените". Те това е истината!
                Лелиии,,,,,каква конспирациа е било
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • #38
                  До: Жените във Форума. Защо са тук?

                  Взех повод за тази тема от тук:
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24968

                  Та новата тема е:Какво намират дамите в този така "мъжки" форум. Не, че да ви изкарвам толкова лоши шофьорки, но това си е "мъжка" работа. Знам, че една жена се интересува от всичко, но наистина офроуда си е тръпка главно за мъжете...
                  Така, че вие сте, дами...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Жените във Форума. Защо са тук?

                    Пас съм

                    Коментар


                    • #40
                      До: Жените във Форума. Защо са тук?

                      Коментар


                      • #41
                        До: Жените във Форума. Защо са тук?

                        Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
                        Пас съм
                        Ами да , пас си щото ви разкрих пъклените планове , как няма да си пас...

                        Коментар


                        • #42
                          До: Жените във Форума. Защо са тук?

                          Аз имам .. топки!- една за волейбол и една за баскетбол
                          sigpicЗлобата и завистта нямат почивен ден!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Жените във Форума. Защо са тук?

                            Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
                            Ами да , пас си щото ви разкрих пъклените планове , как няма да си пас...
                            Ееее Тихомире, недей така да оприличаваш дамите с орките. Аз бих ги сравнил по-скоро с оная-елфката, Еовин май беше, на вокала на Aerosmith щерката.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Жените във Форума. Защо са тук?

                              Първоначално публикуван от Stela Преглед на мнение
                              Аз имам .. топки!- една за волейбол и една за баскетбол
                              Не стават! Различни са по големина и тегло и ако решиш да си ги носиш ще ходиш все на една страна. Трябват ти Биг боулс он файър за да се доближиш до копието господне - риъл мен...

                              Коментар


                              • #45
                                До: Жените във Форума. Защо са тук?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ееее Тихомире, недей така да оприличаваш дамите с орките. Аз бих ги сравнил по-скоро с оная-елфката, Еовин май беше, на вокала на Aerosmith щерката.
                                Еее , ти пък хептен ги издигна на пиедестал! Да не мислиш , че тебе по-малко ще те газят ако им паднеш заради тея четки?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X