Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неграмотни постове !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Неграмотни постове !

    Абе хора кой я измисли тая тема ,отдавна не съм се смял със сълзи . И сега вместо да науча нещо от форума аз ще се шматкам да чета другите мнения на героите от тук .

    Коментар


    • #62
      От: Неграмотни постове !

      Първоначално публикуван от ivo_pif1 Преглед на мнение
      От: Търсия да купия щтил

      Оргинален ако може снимка триябва ми среден клас втора рака на резумна цена
      Това ме развесели днес.
      http://www.nakladkibg.com
      накладки, спирачни дискове, съединители

      088 8613380

      Коментар


      • #63
        От: Неграмотни постове !

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        тази тема е много дълга , нито нива нито витара имат фабричен блокаж , изключение правят някой витари които задния мост им е с ЛСД лимитит слип диф това е някакъв процент блокаж не 100% , а нивата има блокаж само на раздатката ,това ще рече че блокира раздатката да дава по 50% на преден мост и50% на заден , а при боксуване с зацепено 50/50 върти една предна и една задна , а при витара няма този междуосеф див , тя е с фабрично 50/50 и ако има ЛСД при боксуване върти две задни и една предна както на клипа който пусна за витара и нива ,загледй се добре и виж как витарата и се въртят задните две гуми , а тези клипове са бошлав работа , винаги може да се наместват нещата ,аз гледах как един джип си върви до предния прозорец в сняг ,спира по наклон и пак потегля ама снега си беше пухкав като на клипа с нивата , я нека е збит снега и тогава да видим кой ще мине от там , май ще се забиват всички джипки като перони в кисело мляко , така че ....... а за хъбовете чети има доста теми изписани по тях ,аз съм с ръчни вършат ми работа, но ако карам тежък офф рискувам да ги строша , според мен ръчни са най добрия вариант за мъж и тежък офф и автомати за по лек и за жена( в смисъл по сложния вариант за включване на ръчните) а има и с капачки те са постоянно зацепени предни мостови , тях ги избягвай , но ако ходиш в англия и ти хареса джипка и е с капачки взимай , после в една морга взимаш си ръчни или автомати и си ги слагаш ,всички са взаемнозаменеяеми
        Този юнак хвърли ръкавицата за най-дълго изречение във Форума !
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #64
          От: Неграмотни постове !

          Доню Донев, лека му пръст - ряпа да яде. Такива бисери, не съм чел отдавна. Още се смея през сълзи. Шапка й свалям на Цвети, че се е сетила. Прав бе, лека му пръст дядо ми с израза
          " Прост народ, слаба държава". Ама трябва да слагаме и бисери от речта на депутатите, че и там има
          Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

          Коментар


          • #65
            От: Неграмотни постове !

            Първоначално публикуван от Raptors660 Преглед на мнение
            Атв-то ми прекъсва на всякаква скорост и мисля че е заради прекъсвача на задна скорост атв-тo e YAMAHA RAPTOR 660 2002 година е произведено и повече за пшроблема ми,АТВ-то ми направи отя проблем за пръв път като му изпуснах съединителя на задна скорост и тогава почна да прекъсва на сички скорости като му дам кас и прекусв.Майстор ми каза че атв-то се дави затова прави така,обаче тжа прекусване го правеше и когати му е отпуснат съединителя назадна скорост като му подам гас.Вупроса ми е как да махна прекусвача които е направен за задна скорост защото мисля че заради не го е тоя проблем,ако знаете пишете в тази тема ! Благодаря ви предварително!
            Клавиатура Made in China, нямам друго обяснение..


            Откъс от тема: Бутало 83-85мм. ?

            Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
            Здравейте Колеги,
            трябва ми бутало с размер 83 до 85мм. което да е популярна ширпотреба.
            Разгеждайки алтернативите видях, че има подходящи размери при АТВ-ите двигатели около 350 сс.
            Моля да ме насочите към марки и модели с този размер, пък аз ще се опитам да подбера нещо подходящо за мен.

            Благодаря предварително на всички които ще се отзоват.

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            За каква машина трябва да е буталото?
            Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
            Точно това ми е въпроса.
            Последно редактирано от Jam; 17-06-11, 15:09. Причина: Имаше..

            Коментар


            • #66
              От: Неграмотни постове !

              Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
              Клавиатура Made in China, нямам друго обяснение..
              Явно, в комбина с монитора.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #67
                От: До: Как се запалихте по Ендуро спорта?

                Първоначално публикуван от krasimir_iliev Преглед на мнение
                аз като по малак карах колело по черните пътишта в гората но ми омръзна и на 14 си ?зех балканче и с него се возех (повече го бутах де )карах го извесно време и после ?зех о6те 1 за части но го продадох и слет няколко месеца моито се строши и слет няколко години си ?зех мз трофи и оште съм с него а балканчето още стои в нас но и мзто се пазвали изгоря му ротора и не мога да намеря доволен сам от нзто но по натам ще си ?зема некое истинско ендуро
                [ATTACH]17955[/ATTACH]


                Модератор: Колега, да си чувал за т.нар. препинателни знаци? Това са например: точка(.); запетайка(,); удивителен знак (!) и въпросителен знак (?). Има и още, но тези са основните и всеки човек с малко над положителния коефициент на интелигентност знае къде и как да ги използва. Редно е да го правиш и ти. Противното показва неуважение най-вече към теб самия. За пореден път ти отбелязвам с червеничко като учителките невероятните правописни грешки, но ти продължаваш да ги повтаряш във всеки следващ твой пост. Приеми това като предупреждение. Всеки следващ пост с подобен правопис ще бъде изтрит.
                Това е по смешно (и тъжно) дори от клиповете на Mr. Beаn :-)
                ***Prior Preparation Prevents Piss Poor Perrformance***

                Most sports require only one ball - real sports require two.

                Коментар


                • #68
                  От: До: Как се запалихте по Ендуро спорта?

                  Първоначално публикуван от rascal84 Преглед на мнение
                  Здравеите искам да споделя моите контакти с dignatov.вси4ко започна когато си купих range rover p38 4.6 катастрофирал(продаваше се във форома) след като оправих ламаринитв кошмара започна.Всички хвалеха dignatov и аз реших да се обадя за диагностика и чистене на грешки оговорихмесе и отидох(много добро впечатление ми направи) след бърз оглет се оказа че помпата на ABS не работи и за това ми свети (TC ABS и спирачките ) 2 от цилиндрите не работят след проверка на кабели свещи слушане с някви шлушалки и барникане нагоре надоло спря да зарежда алтернатора (МОЖЕ ДА НЯМА НИЩО ОБЩО С БАРНИКАНЕТО НО АЗ ЛИЧНО МИСЛЯ ЧЕ ОТ ТАМ ДОИДЕ ПРОБЛЕМА ) тои предложи да оставя колата там зада оправи проблема с алтернатора и да измери компресията на двигателя сагласихсе.На другия ден ми звъна да ми каже че алтернатора е много счупен и е 50:50 че може да се оправи да търся втора употреба.Намерих за 100лв когато мо звънах тои каза че е намерил за 120 (несъм сигорен за сумата) с една година гаранция сагласих се след час два ми звъна да ми каже че имам 0 компресия в 2та цилиндара и че са отишли сигментите а ремонта на това е страшно скъп (хиледи)след паника от моя страна и берзо ровене за нов двигател намерени от 600 до 2500 звънах му да питам дали може да монтирам двигател от 4.0 тои каза че ако сам решил да сменям двигателя има един 4.6 от 2001г.за които можем да се разберем.Надругия ден отидох да си взема колата неми даде стария алтернатор и неми направи впечатление да е сменян(може да греша)след това ме понаплаши колко е скъп ремонта но пак ако купя двигателя от него че ще забравя за продлеми и ми дава гаранция за него апак неговия колега започна да ми обеснява че колата е много тормозена и видишли сменяли само двигателя слет това наи вероятно ще отидат скоростите име офертираше да взема евентуално и двете (тук dignatov каза че не е задалжително да отидат и скоростите )платих за всичко + за диагностика която за мен беше пълна лудос да се прави на развален двигател но си казах тои е проверил всичко каза ми че нямам други проблеми освен помпатана ABS и двигателя.След ваикане и няколко бесъни нощи четене по форомите разбрах че проблема може да не е от семерингите и реших да потърсия второ мнение отидох в сервиз да ми измерят компресията (10лв.)хората там получиха същия резолтат с разликата че наптавиха тест с масло и казаха че 90% са клапани.Ремонта от 2000-2500 отиде 500-700 избора не беше труден.Започнах да търся части (гарнитури) в българия излизаха доста солени и реших да поръчам от англия говорих с dignatov да помогне с поръчката тои се сагласи веднага нищо че колата няма да се прави при него в последствие аз ги поръчах от wildrovers.След ремонта на двигателя купих помпата на ABS и я монтирах сам грешките не изчезнаха и реших да отида пак при него за диагностика на спирачките (пак диагностика) диагностиката протече по следния наяин :закача комп.и казва о за този трябва стария софтуер колата е 1997 и аз го нямам трябва да отидеш в даро или мото пфое предполагам че е някои дачик.Оправи някои дреболии крушки по климатроника и взе пари като за диагностика попитах го дали може да погледне двигателя как работи като имах предвит да се закачи на комп.тои пак вза слущалките(този двигател да неби да няма опция да се провери с комп как работи).Имам и проблем с ваздушното окачване възглавниците са сменяни и тои каза че трябва калибровка но после разбрах че може проблема да не е от калибровката(в сервиз за които после ще напиша)Това са моите впечатления от dignatov от X ходения при него имам няколко оправени дреболии много главоболие и няколко стотин лева хфрлени на вятара.Много ще серадвам тои да прочете това и да каже и своята гледна точка ако нещо сам излъгал ще се извиня.Човека е много приятен за разговор и мисля че доста знае за тези коли но е много алчен лично мнение по този начин изгуби един клиент.А сега за сервиза след "диагностиката" от dignatov и обикаляне по даро и мотопфое кадето нямаха време и изкаха да ме запишат за другия ден се отказах и отидох да ми разкодират CDто хората се занимават само с електроника и казаха че могат да погледнат и чудо аз 15лв ми прочетоха двигателя и откриха X грешки които изтриха климатика и ABS влязоха но неможаха да изтрият грешките но разбрах че проблема е дачик (бил много далече ) повтарям хората са по ел.инсталацията но все пак ме насочиха и надеждата се върна че мога до края на деня да имам АБС и да спре да ми свети таблото сетих се за един сервиз на болеварт европа след карулката в посока метро (терминатор тунинг)Утидох и след пиловин час щастие проблема е решен за 60 лв и истинска диагностика отидох за първи път и сам доволен .
                  PS. НЕИСКАМ НИИКОИ ДА ОБИЖДАМ

                  Коментар


                  • #69
                    От: Неграмотни постове !

                    Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                    Стефанее, дай му некой урок по физика на момичето

                    На мен пък ми трябват две кофи с компресия, а вчера имах такива въртящи моменти, че свят ми се зави

                    Коментар


                    • #70
                      От: Неграмотни постове !

                      Първоначално публикуван от Phantomaz Преглед на мнение
                      Здравейте колеги ,имам едни детайли по двигателя на мотора ,които са алуминиеви и искам да пулирам по мързеливия начин ,къде може да стане това във Варна? След песакоструй /ситен/ ,по този метод може ли да стане качествено пулиране ,и всъщност колко гладко е пулирането като цяло?
                      Доста се пУлих , ама в терминологичните речници не открих нищо за процеса "пулиране" .
                      Ще да е нещо секретно сигурно .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Неграмотни постове !

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                        Доста се пУлих , ама в терминологичните речници не открих нищо за процеса "пулиране"
                        Много просто. Като се пулиш дълго време в някой детайл, и той вземе, че се пулира. Ама трябва търпение.
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • #72
                          От: Неграмотни постове !

                          Кво се чудите, бре?! С пЕсАкоструй става пУлирането.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #73
                            От: Неграмотни постове !

                            //Радо//
                            Старши участник | +ПЛ |


                            РегистрацияFeb 2010МястоВарнаПубликации1,135 Точки (при гласуване)4

                            От: Конструкция за атв или триколка
                            стозидвигателнаатвщевдигнеш5километравчасастозичертежпри15километравчасщесепречукаш
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • #74
                              От: Неграмотни постове !

                              Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                              //Радо//
                              Старши участник | +ПЛ |


                              РегистрацияFeb 2010МястоВарнаПубликации1,135 Точки (при гласуване)4

                              От: Конструкция за атв или триколка
                              стозидвигателнаатвщевдигнеш5километравчасастозичертежпри15километравчасщесепречукаш
                              А аз си мислех, че Непротивозаконоконституционствувателствувайте е най-дългата дума.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • #75
                                От: Неграмотни постове !

                                Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                                Сажелявам че трябва дави го напиша но(ненаричайте това траял) изложихтесе толкова много - че невиждам повече накаде.Какъв траял е това (отсечка от 2 км - измината 3мин.) эамислетесе .Вижте само кой коли са първите 5-вие самите можетели де наречете това траял ?
                                Съжалявам, че трябва да_ви го напиша, но не_наричайте това траял- изложихтесе толкова много, че не_виждам повече накъде._Какъв траял е това, замислете_се (отсечка от 2 км - измината за 3мин.) ._Вижте само кой коли са първите 5- Вие самите можете_ли да наречете това траял?

                                Коментарът е за Тетевен 2012.
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X