Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неграмотни постове !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неграмотни постове !

    Първоначално публикуван от Stela Преглед на мнение
    Газовете каква МАСА имат?
    Течностите се измерват с литри
    Колко тежи един газ? - и как му влияе земното притегляне ???
    Почти всички газове са по-леки от въздуха!
    Газовете понякога са вид Агрегатно Състояние.
    Така че ... помислете
    Стефанее, дай му некой урок по физика на момичето
    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
    A2 (+)

  • #2
    До: Бисерни ягодки

    Иииихаааа!!!!
    Първоначално публикуван от ceco_mollata
    Виш сега колевга кво например ти допречи на теб десния волан,ти си караи с левия,а другите кои с квото иска с това да кара,кажи ми само колко тешки катастрофи си чул с десен волан,защото аз всеки ден чувам за жестоки катестрофи и то все с ляв волан,мога дати гарантирам че с десен волан се кара с пет пъти по голямо внимание,аз мисля че всеки има право на избор с какво да кара.Виж само кои предлага да се спрат колите с десен волан ВАЛИО КУЗОВ,а знаеш ли в кво го обвиняват тоя??? ако го признаят за виновен ще му обърнат хастара не волана

    Коментар


    • #3
      Неграмотни постове !

      от каде си мога да ти намера такова ако не съ го продали

      Коментар


      • #4
        До: Кое е най-гадното ви падане в стажа на ендурист?

        наи гадното падане ми беше когато ми испадна аспоха междо глниляне и батолия аспоха ми се откачи отпрет слет кривката която излиза от цилиндара и се заби в земята и аз се прехвърлих прес мотора после едвам исчистих аспоха стана с този мотор
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:5
Размер:114.2 КБ
ID:5045152
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Как се запалихте по Ендуро спорта?

          аз като по малак карах колело по черните пътишта в гората но ми омръзна и на 14 си ?зех балканче и с него се возех (повече го бутах де )карах го извесно време и после ?зех о6те 1 за части но го продадох и слет няколко месеца моито се строши и слет няколко години си ?зех мз трофи и оште съм с него а балканчето още стои в нас но и мзто се пазвали изгоря му ротора и не мога да намеря доволен сам от нзто но по натам ще си ?зема некое истинско ендуро
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:5
Размер:114.2 КБ
ID:5045153


          Модератор: Колега, да си чувал за т.нар. препинателни знаци? Това са например: точка(.); запетайка(,); удивителен знак (!) и въпросителен знак (?). Има и още, но тези са основните и всеки човек с малко над положителния коефициент на интелигентност знае къде и как да ги използва. Редно е да го правиш и ти. Противното показва неуважение най-вече към теб самия. За пореден път ти отбелязвам с червеничко като учителките невероятните правописни грешки, но ти продължаваш да ги повтаряш във всеки следващ твой пост. Приеми това като предупреждение. Всеки следващ пост с подобен правопис ще бъде изтрит.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            Неграмотни постове !

            моля да се побликуват тук!!! благодаря ви за да не заприличва форума ни на боклуджийска кофа тук е мястото !!!
            Последно редактирано от Макса; 30-12-07, 18:12.

            Коментар


            • #7
              До: Неграмотни постове !

              Време беше.Имам чувството,че тази тема ще стане много дълга.И много посещаема.И от читатели,и от писатели...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: Неграмотни постове !

                атака баце , тука му е маиката
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • #9
                  До: Неграмотни постове !

                  Ми то инициаторът се е самосезирал един вид като се е пОбликувал тук в боклуДЖийската кофа
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Неграмотни постове !

                    Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
                    моля да се побликуват тук!!! благодаря ви за да не заприличва форума ни на боклуджийска кофа тук е мястото !!!
                    а така, и аз съм човек , подаваите материал
                    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                    Коментар


                    • #11
                      До: Неграмотни постове !

                      Scrapheap
                      +1
                      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Неграмотни постове !

                        Поста на Макса , аз го преместих тук. Виждам, че си е взел поука и го
                        е променил.

                        В тази тема ще бъдат местени всички неграмотни писаници.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Неграмотни постове !

                          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                          Поста на Макса , аз го преместих тук. Виждам, че си е взел поука и го
                          е променил.

                          В тази тема ще бъдат местени всички неграмотни писаници.
                          ааааа,,,,,,,,тука има ред па питаите първо това си е моята ливада ,
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #14
                            До: Неграмотни постове !

                            Аз вече попреместих едни изключителни творения на титана в тази област - известният писател Красимир Илиев, който успешно иззе първата позиция в ожесточената борба от колегата Макса.
                            Сега не ми идват на акъла кои бяха и другите титани, но определено има с какво да понапълня темата
                            Юли, бая ще имаш да ги гониш първенците
                            DCRT®

                            Коментар


                            • #15
                              До: Неграмотни постове !

                              Днес, 19:43
                              monocross
                              Младши участник
                              Дата на включване: Dec 2007
                              Публикации: 1
                              Точки (при гласуване): 0


                              До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?
                              може ли дами насо4и те как ви лагери на коляновиа вал оти миг смениха но пак мина 2-3 месеца и пак имам 6ум двигтела маистороо каза це стругарги правил лагерите за ямаха ХТ 600


                              ***********************
                              е те тва е голем правопис-напрао ударник на грамотноста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X