Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неграмотни постове !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Неграмотни постове !

    Първоначално публикуван от Максим... Преглед на мнение
    здр. лятото свърши ,морето също и сега искае да реализираме един проект "които все още е в зародиш" с няклоко прятелчета ,тъикато сме от Бургас, вятър колкото щеш ,работилница имаме ,метални профили бол - цял корабен завод и свободно време събота и неделя ,искаме да си направим ветроходна кола на 3 гуми .Обаче се нуждаем от чертеш и вдъхновение ,същност и аз незнам какво търся ,но аз си го представям като SAILING CAR ненамерих кои знае какво ,но имам някакви планове ,погледнете

    http://www.flickr.com/photos/8503364@N02/1224205801/
    за нещо такова говорим
    home.att.net/~rcsailcars/purchase.html

    за сега имам един БМХ децки със супер гуми за отзаде и едно балканече дето незнам от каде да го фана ,ясно е че гумите ще се от колело,максималко лека и проска конструкция трябва да е,

    нещо такова http://www.unclejohns.com/landsailer/default.htm

    какво мислите .... тук има хора дето разборат каде каде повече от мен та ви моля за съвет ,мачта и платно все ще намеря .... приемам съвети ,мислих за размери 1,20 на 60 ,спирачки от колело ,гуми от бмх 30 см диаметър ,метални профили ,седалка от пласмасов стол и така ,за управлението още съм в процес на размищляване.

    приемам съвети сякакви
    сяка стъпка ще побликувам тук
    Идеята е хубава, ама червеното е доста.
    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

    Коментар


    • #47
      До: Неграмотни постове !

      Цитат:
      Мнение на SAMURAI
      ....фълшификация...... афтентични части. Не е за всеки. Много е лесно да съсипеш месеци и дори години труд с поставянето на само едно единственно НЕОРИГИНАЛНО болтче.

      Фалшив, Автентичен...
      __________________
      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

      Коментар


      • #48
        До: Неграмотни постове !

        Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
        Хайде натрепали го и олелия до небесата, та нали трябва мъжкар да става, то без бой не може .Днеска те бият, утре ти биеш и това е. Да стане малко по агресивен синът ти, по отракан и това, че пък да е женчо да му пляснат един шамар и "мамо къде си" , нещо не се връзва за по нататъшното му развитие. Няма да е цял живот дете, а утре когато порасне стане на 20 и кусур години какво правим като изпадне в такава ситуация "мамо ела да ме оправиш, че ще ме бият". А гадже как ще си намери, ако си остане такъв залухав материал, дето някакъв си там, една година по-голям, изгърмял електрон, се прави на кой съм на по-малките, пляснал му няколко шамара и 2-3 плесници и "мамо къде си". Защо са избягали другите деца като този "ТАРИКАТ" се е сбил със сина ти .Избягали са, защото са същите шушумиги, да са го хванали още двама, да са го натрепали, да знае, че повече да не се прави този мухльо на "кой съм" пред по- малките. Е да ходи там при по-големите, да се прави, да се сбива, да го видим тогава. Стягай сина си, че оправия в този живот няма, особено в България. Бой,Пиенйе,Сръбска музика и Е**НЕ. А та не е този ТаРикАт тук в Горубляне да бие по-малките, лелелелее, от 90кг фиданка ще стане за 0 време. А и колкото и да се оплаквате и в РПУ-та и в ДПС-та нищо, нищо не става от никаде е така. От личен опит го знам и са ме съдили по някакви общински комисии за борба с малолетни престъпници и какво ли не .Най-ефикасното си е песничето без него не стая.
        Сигурно има и още...
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #49
          До: Неграмотни постове !

          Има и още как!
          Първоначално публикуван от toto_cagiva Преглед на мнение
          Защото сега я видях и ми стана интересно, защото съм се сблъсвал с подобни случаи.

          П.П Е, не аз бях битият де .
          Гордост, гордост...
          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
          A2 (+)

          Коментар


          • #50
            До: Неграмотни постове !

            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
            Има и още как!


            Гордост, гордост...
            Влез в профила и прочети двайсетина от постовете му. Гарантирам ти, че поне месец, няма да искаш да влезеш във форума.

            Коментар


            • #51
              До: Неграмотни постове !

              Гледам замряла темата, та рекох да я посъживя




              Първоначално публикуван от sveti54 Преглед на мнение
              КОЛЕГА АРОТО Е СУПЕР НАПУК НА ДРУГИТЕ СТВЪРДИТЕ МОСТОВЕ РАЗБРАХ ЧЕ НЕ МОГА ДА ПРОДАВАМ АКО МИ РАЗРЕШИ ЗЛОЙ ДА ПОДАРЯВАМ ДАВАМ ТИ КОРМИЛНА КОТИЯ И ДИФИРЕНЦИАЛ ЗА АРО 10 НО ЗА МОДЕЛА НА КОЙТО КОРМИЛНИТЕ ЩАНГИ СА ОТПРЕТ
              Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
              Honda CB 919 Hornet
              0898849413-Светльо
              Кръвна Група: 0+

              Коментар


              • #52
                До: Неграмотни постове !

                Първоначално публикуван от Николен ATV
                Трудно е да се каже кое от двете е по-добро,Сузукито е по-широко и инжекция,а Ямахата идва с 5клапана и титаниеви вала.

                Според мен най-добре Yamaha YFZ 450R.
                Специално за мотокрос.
                А двигателя ще да е керамичен..

                Коментар


                • #53
                  До: Неграмотни постове !

                  Първоначално публикуван от panko_80 Преглед на мнение
                  Колега и ас го имам саштиа проблем мисля че няма смисал маршрута да се прави на части когато сичко сие наред в GPS. И ас сам бил с тази карта NT2008 Преисчисляваше като ракета а сега тези нови карти мога смело да кажа че са пълни измишльотини и били обновени има 5 аутобана повече от NT2008 ништо дгуго казвам ви го това нешто заштото сам го изпробвал/Международен Шофиор сам/И тази прехвалената карта NT2010 като я качих постояно искаше да ме сваля от магистралата заштото на 20 метра от магистралата имаше национал и искаше да ме свали на него а в настроиките сам му задал да ме води само по магистрали с NT2008 тези проблеми несам ги имал. И мисля да си кача пак старата карта
                  без коментар
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • #54
                    До: Неграмотни постове !

                    Първоначално публикуван от Kelevski Преглед на мнение
                    Страхотна раэхотка сте си направили браво А тоиа УАЭ от каде го изровихте в Италия направо отрепахте рибата

                    Малиии
                    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                    Honda CB 919 Hornet
                    0898849413-Светльо
                    Кръвна Група: 0+

                    Коментар


                    • #55
                      До: Неграмотни постове !

                      Първоначално публикуван от rado 81
                      колега на фронтера не сам отварял моторчето ,но на тези който сам има в моторцхето контакти за интервала и като ги изклушисх да се варнат в изходна позиция таи цхе като савет провери.успех
                      Първоначално публикуван от rado 81 Преглед на мнение
                      здравей,аз като новобранец в саита не искам да изказвам много мненич ,но все пак-ако се изхварли катализатора,полират се всички колектори при смчната на турбото и кулера и се сложат по прави изпускателни траби сте постигнеш чуствителен ефект.успех



                      Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                      Honda CB 919 Hornet
                      0898849413-Светльо
                      Кръвна Група: 0+

                      Коментар


                      • #56
                        До: Неграмотни постове !

                        Днес, 12:51
                        tagamiso
                        Младши участник
                        Дата на включване: Jan 2009
                        Местоположение: razlog
                        Публикации: 22
                        Точки (при гласуване): 0


                        Болкаш на междо осовия дифренцял
                        mitsubishi pjero2 2.5 super select Искам да попитам каква е разликата със болкиран междосов дифренциал и бес да е болкиран



                        Повежда в класирането май

                        Коментар


                        • #57
                          До: Неграмотни постове !

                          MESAR
                          Младши участник
                          Дата на включване: Sep 2009
                          Местоположение: карнобат
                          Публикации: 7
                          Точки (при гласуване): 0


                          помошт какви гуми
                          Здравеите колеги искам да попитам какво мислите за гуму (rosava) заштото мисля да ги закупя но не сам сигорен дали шеса имане ????


                          Без коментар.
                          Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                          Honda CB 919 Hornet
                          0898849413-Светльо
                          Кръвна Група: 0+

                          Коментар


                          • #58
                            До: Неграмотни постове !

                            Опит за помагане - почти на Български ...

                            Първоначално публикуван от rado 81 Преглед на мнение
                            Здравей колега,незнам дали ще сам от полза но преди време аз имах подобен проблем с едната ми кола.незнам как е твоита,но на мен ми беше запусхен канала за оттичане на даждовната вода пред предното стакло.след като свалих чистачките и една пластмасова кора достигнах краината цел.след отпушването забравих за теча,но периодично го чистя.дори разбрах от каде минава водата когато е запушено но нчма да те занимавам,успех
                            Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Неграмотни постове !

                              Първоначално публикуван от di_keyt Преглед на мнение
                              Здравейте ескам да ви попидам дали можете дами помогнете с някой размери отговорете ми на имейл:aaa1575@abv.bg

                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • #60
                                До: Неграмотни постове !

                                Хубава тема,макар че едва ли тези които,публикуваме мнения с такова съдържание,къде от незнание,къде от бързане?Не се замисляме,до какво води това!?
                                Това е от бързане!!!
                                Аааа ТОВА, за него нямам думи.
                                Последно редактирано от Ico_Ns; 22-11-09, 22:46.
                                Око за око и светът ще ослепее

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X