Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар Наздраве 5

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коле , такова * пране * , като на Пламен де никога не съм правил. Като потрябва ...в магазина има . Наздраве
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

      Тази зима да не я караш без "пране"? Не ми се вярва, не те познавам като такъв човек...

      Наздраве.
      Ти остави това познанство, ама аз миналата година по това време сигур бях оправил 10-тина кила такова пране, ама тази нищо Уж щях да си правя кутия с мрежа, че да не го кацат мухите ... никва не я свърших.
      Та сегиш на водкен и купешко пастърми
      Наздраве!
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение

        Ти остави това познанство, ама аз миналата година по това време сигур бях оправил 10-тина кила такова пране, ама тази нищо Уж щях да си правя кутия с мрежа, че да не го кацат мухите ... никва не я свърших.
        Та сегиш на водкен и купешко пастърми
        Наздраве!
        Идея ...Наздраве
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение

          че да не го кацат мухите ...
          И ти ли си жертва на мисленето "Да не го наплюят мухите"...
          То ако мухите бяха толкова гадни и вредни-нямаше да има жив човек на планетата. Умен човек си, помисли малко.
          Защитата на "прането" трябва де-против птици, че като накълват надениците-от там започват да гранясват.

          Айде наздраве, пък като идем при Нежо можем да я разискваме тази тема.
          Ама ти си несериозен. Два пъти те каня-отказваш. При трети отказ-губиш правото да те черпя, и ти си на ход. За твоте бъдещи внуци ще черпиш.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Малко остана!

            Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • Вижте какво

              Пак не мога да наваксам да ви прочета от никулден насам ама наздраве с едно "бабадзим".

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                И ти ли си жертва на мисленето "Да не го наплюят мухите"...
                То ако мухите бяха толкова гадни и вредни-нямаше да има жив човек на планетата. Умен човек си, помисли малко.
                Защитата на "прането" трябва де-против птици, че като накълват надениците-от там започват да гранясват.

                Айде наздраве, пък като идем при Нежо можем да я разискваме тази тема.
                Ама ти си несериозен. Два пъти те каня-отказваш. При трети отказ-губиш правото да те черпя, и ти си на ход. За твоте бъдещи внуци ще черпиш.
                Казвам аз, че си Свети КолЮ Философ, ама ти се праЙш после на ощипан. Миналата година фърлих къмто 2 кила врат, че бяха плъзнали едни червеи в него. Па пастърми от контра фиУе щичетата не го кълват, щото нема мазно по него

                Па поради причината, че си станал дядо ще черпиш!

                Ае наздраве!
                RAV 4
                F650GS

                Коментар


                • Надраве!
                  За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Вижте какво

                    Пак не мога да наваксам да ви прочета от никулден насам ама наздраве с едно "бабадзим".
                    Интересно питие ...наздраве
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Вижте какво

                      Пак не мога да наваксам да ви прочета от никулден насам ама наздраве с едно "бабадзим".
                      Не знам какво е това, ама ми звучи гадно. Да не се натровиш ей...
                      А за навакването-чети бе, няма само да триеш я...

                      Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение

                      Миналата година фърлих къмто 2 кила врат, че бяха плъзнали едни червеи в него. Па пастърми от контра фиУе щичетата не го кълват, щото нема мазно по него

                      Па поради причината, че си станал дядо ще черпиш!

                      Ае наздраве!
                      Фърлили си го от "наплюто"? То верно, че по фазата на развитие на червеите учените определят датата на убийството, ама онези са едни други мухи, не са тези дето ви притесняват през лятото и ги трепем с мухобойките.

                      А за това,ч е съм дядо-вече два пъти те каня(както писах), ама ти си бил уморен, или какво беше там.
                      Та при трети отказ-ти си наред.

                      Вече кухо.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • Не знам за вас, ама аз още съм на рикики! Дзвън и наздраве!
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                          Не знам за вас, ама аз още съм на рикики! Дзвън и наздраве!
                          И аз....наздраве
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • gabocvet
                            gabocvet коментира
                            Редактиране на коментар
                            Наздраве Бате Сашо!

                        • Наздраве!
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            А за това,ч е съм дядо-вече два пъти те каня(както писах), ама ти си бил уморен, или какво беше там.
                            Та при трети отказ-ти си наред.

                            Вече кухо.
                            И аз много обичам да каня, ако знам че ще ми откажат .

                            Наздраве и лека нощ от мен!
                            В миналото ще остане, каквито сме били...

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              ...Фърлили си го от "наплюто"? То верно, че по фазата на развитие на червеите учените определят датата на убийството, ама онези са едни други мухи, не са тези дето ви притесняват през лятото и ги трепем с мухобойките...
                              Колчо, я го обЯсни пак бре, че нещо не разбрах Как ме виждаш да фърля месо ако е арно

                              Ае наздраве
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X