От: Ринг свободен
В случаяТ се пише ужасТ, а в постЪТ правя икономиЙ.
Оправдах ли се?
В случаяТ се пише ужасТ, а в постЪТ правя икономиЙ.
Оправдах ли се?
Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар