Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Я Евгени се записа на 51000.
    Баси, още девет хиляди наздравици и тоя бар ще иде при другите два.
    Наздраве по случая.
    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве!Нещо зарибяващо...
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
        Я Евгени се записа на 51000.
        Баси, още девет хиляди наздравици и тоя бар ще иде при другите два.
        Наздраве по случая.
        Съмнява ме. Първия бар го спряха на 3000 защото някой от управата на форума се дразнеше от нас, и само търсеше повод да ни забрани. Конкретния повод беше, че софтуера на форума не поддържал повече страници. Али-бали...
        Е, намери го.
        А ние си отворихме втория бар. Който го закриха още на 1000 страници. Пак по същите причини предполагам.
        Обаче явно си имаме "лоби" в администрацията, щом третия бар наближава 3000, надявам се да не се правят на тряснати, и да ни оставят да развиваме най-голямата тема в световния интернет.

        Наздраве приятели.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Наздраве!Нещо зарибяващо...
          Ооо, ако ще минаваме на военни песни-мога да те затрупам. Когато ми писне от гадостите в живота си пускам военни маршове. В повечето случаи български, но възпитанието в детските години си оказва влиянието, и руските също се котират.





          Не ми пука, че някой ще ме изкара русофил. По-скоро съм русофоб, но най вярно е, че съм неутрален. Грешка е да обобщаваш, още повече, ако това се отнася до цяла нация. Имат си и добрите и лошите черти, ние сме им яли и меда и жилото.

          Но първите седем години си оказват влиянието.
          Като се знаеше, че ще дават руски филм за войната всички се нареждахме пред телевизора. И беше интересно мамка му, както сега на лапетиите са им интересни игрите с убиване и стрелби.

          Наздраве, допивам бирата.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Честито на адашите Сашковци, да са ни живи,здрави и повод за наздраве,.....пак за тяхно здраве.

            На наливно Старобърно. Разгеле, доживях и тая бира да сефтосам от моя си наливен хладилник.
            Добре е да има готина касиерка в борсите, дето да те кльопа ,тази сутрин й платих за кег шуменско и като видях кеговете старобърно и се върнах.
            6 кега са били по поръчка за бар , но петия поиска или сега се оказва в мазата на тишко.
            Ще ми излиза отнякъде това привличане, ама тоя път, май няма да съм много женен.

            Наздраве!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Трубадура от операта на Руси свършИ.
              Ама нещо измръзнах и сега се топля у хотела с едно чайче с ромче.
              И ми е екстра да знаете.
              Наздраве.
              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Сомароооо!
                Наздраве, Тишо!
                1. Наздраве на всички!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Наздраве със Сникърс и бира
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                    Но първите седем години си оказват влиянието.
                    Като се знаеше, че ще дават руски филм за войната всички се нареждахме пред телевизора.
                    Всеки божи петък ги гледахме като лапета след Время, но всяка неделя сутрин понеже и в събота учихме,по закон с приятелите от блока ходихме на кино за щатски уестърн, но преди това традицията беше дъвка би биб с картинките на коли и разменки и надхитруване ,лятно време сме пълнели икарус хармоника само лапетии от един блок, за да отидем на Синовете на великата мечка с Гойко Митич.
                    После по големите батковци ни заразиха с Меноар,Венъм ,Джудас и Мейдън или вече стреляхме по стрелбището преди кино за чернобяла снимка от концерт на изброените банди, не за би-биб.
                    Понякога се мъча да върна времето или какво щеше да е ,ако свободно можехме да си куфеем на концерти без бой в милицията,щото си пуснал кичара и носиш накъсана кърпена риза и дънки с високи маратонки.
                    Или в часа по физическо, вместо народните хора си пуснал мастер ъф пъпетц и брейкър ти хвърля касетката и преди да пусне брейк сте вече на кълбо и насинени от тупаници един друг,брейкъра е вече металяга и най -добър приятел.
                    Подобни истории и до в други ден мога да ги разказвам.
                    С такава съдба сме се родили , в най- неправилното време,за съжаление.
                    Но как щяхме да усетим сладостта от тръпката ,която в наши дни сега едва ли е същата за младите рок поколения.

                    Каквото било,било.
                    Наздраве!
                    Последно редактирано от тихич; 31-08-14, 01:28. Причина: сетих се за Брежнев

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Лека нощ. Допивам и лягам, че утре ще се разхождам с младежа на нейде.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Наздраве със Сникърс и бира
                        Нещо гаче не ми се връзва тоз комбинейшън, ама щом ти е сладко...
                        наздраве.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Много си е хубаво
                          Наздраве!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Как можах да пропустна Saint Louis Blues?
                            Ми то, от велика към по-велика! Написана в 1914г, но и трябват почти 100 години, за да се намърда в залата на славата на Грами.
                            Кой да ни я изпълни освен "Дрезгавия" с All Stars.



                            Наздраве!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                              Нещо гаче не ми се връзва тоз комбинейшън, ама щом ти е сладко...
                              наздраве.
                              Щом може бира с лимон, що да не може със снукърс.
                              Наздраве, Дед!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Божка май ще ми омръзне да ти казвам, колко симпатизирам твоите поздрави ,еле пък ако Луи е виновен
                                Много симпатично омръзнал ,дето и в тоя декей няма кой да е Луи Армстронг,дори и Рей или Нина Симон- която е мой идол.

                                Какво усещане остава в сърцето, след това изпълнение пред уж оригинала?


                                Наздраве Божка,винаги ми е драго ,да слушам и да попия споделеното от теб!
                                Още по драго ще ми е ,да те почерпя с новата бира и да вдигнем заспалата махала с памук в въздуха-това което джаза прави
                                Бирено наздраве!
                                Последно редактирано от тихич; 31-08-14, 00:21. Причина: нищожна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 39 потребители онлайн. 0 потребители и 39 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X