Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Тигърче, казах ти, че и при теб ще завали братле, малко е остарял оня пич отгоре и не смогва да угоди на всички.
    Наздраве с бира братле, а да видим ще има ли поздрав за поливката.

    Наздраве на всички.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Вив, най-големите не са ли женски .. знам ли ги, комарска им раЛта, за кво ги е взел Ной в ковчега още недоумявам

      Наздраве!
      За Ной не знам , ама Пандора що е отворила кутията та ги е пуснала .... наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        То и тук повале хубаво, даже още си вали.
        Наздраве
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          По тв7 дават филм който ми е любимия,уникален!Наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            А аз в най-големия дъжд ходих за бира.
            Вкъщи хем ми знаят положението-куц, уморен, и ме отсвириха за молбата да ми купят биричка... Та боли-не боли, запалих колата, и ходих да си купя биричка. То без нея не може.

            Наздраве със шуменско и печени крилца.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Тука се радваме когато вали по това време на годината и се кефим и бъзикаме:Сега вали на паричките ни, или демек ще има берекет.
              Наздраве!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                По тв7 дават филм който ми е любимия,уникален!Наздраве!
                Тва за писарчето ли беше? Ма къф екшън е да си библиотекар,а? Наздраве!
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  И тук вали. От 3 чАса. Супер тъпотия! А като си спомням и вчера и днес по-рано какво слънчице печеше .. Дано се извали през нощта и утре да изгрее слънцето

                  Наздраве!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Тишо, не че човек ще се изхрани с това което садим ние, но ми е по-вкусно от това което купувам.

                    Може и да си въобразявам, но е така.
                    Аз домати не ям, докато не станат нашите. Майка ми е събирала от познати и роднини все стари и хубави сортове и са божествени.
                    Пък и като гледам старите как се кахърят, а те не знаят спирка...
                    Не че не им помагам и аз.
                    Обичам земеделската работа и ми носи удоволствие.
                    Ама и ей го.

                    Ягоди, череши ранни и късни, сливи, джанки, грозде няколко сорта, тиквички, домати, караставици, боб , лук, чесън , картофи, ябълки и круши, къпини...
                    Вино, ракия домашна.
                    Кеф ми е .
                    Наздраве, пич!
                    Ей сега ще потърся поздравче.


                    Наздраве на всички!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Дано да не вали утре, че нали ще ходя "на София", на концерт.
                      С Гришата имаме уговорка да ме поеме от джъмбо, пък после където ме заведе. Оставям се изцяло в неговите ръце. А може пък да ме заведе в някоя тъмна уличка, ама кво да правя, ще рискувам...

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве на всички в бара!
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140615_211046.jpg
Прегледи:1
Размер:100.2 КБ
ID:5593613
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Дано да не вали утре, че нали ще ходя "на София", на концерт.
                          С Гришата имаме уговорка да ме поеме от джъмбо, пък после където ме заведе. Оставям се изцяло в неговите ръце. А може пък да ме заведе в някоя тъмна уличка, ама кво да правя, ще рискувам...

                          Наздраве.
                          Ауу, обадете се да се видим!!!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3



                            Наздраве.

                            Тишо,Удри с чуко
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              А аз в най-големия дъжд ходих за бира.
                              Намери ли кутийката с Шуменско в людоеда, дето отказа да я вземеш?
                              Може и да не си, то кой ли не се качи в тоя трактор.
                              Котвите бяха голям майтап, но тъй е като си нямат пиърсинг,и преди да си казал нищо ще ти тегля една хомофобска майна.
                              Жив и здрав Коле ,драго ми беше да се видим и ощипем по цицките,дано си чул поздравите вчера от Фреди, баси туй дисководещо пишлеме за малко да остане без пръсти, а как мязаше на Фреди Меркюри докато подскачаше заради чука.
                              Наздраве!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Ауу, обадете се да се видим!!!
                                От Гришата разбрах, че Вива и Соня правели някакви организации за по бира преди концерта. Обади им се. С радост ще дойда да пия по бира(по-добре седем).
                                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                                Намери ли кутийката с Шуменско в людоеда, дето отказа да я вземеш?
                                Намерих я. Никой не я е взел, и с кеф ще я изпия. Ама пусто я забравих в людоеда.

                                Брат, виж в трактора, накъде зад седалката мисля я сложих, и утре я донеси с другите неща.
                                А ако източиш нафтата и свалиш акумулатора и ги скриеш-цена нямаш.

                                Айде наздраве.

                                И благодаря за Металика, точно това изпълнение ми харесва страшно много.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X