От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ммдааа!
Слабо се пие напоследък.
Явно се събират сили за Стършелово гняздо- зер там ще е нон-стоп.
Назкайве.
Ммдааа!
Слабо се пие напоследък.
Явно се събират сили за Стършелово гняздо- зер там ще е нон-стоп.
Назкайве.


.
буйна младост:


Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар