Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Една малко късна наздравица на целия бар!
    Константин Вълчанов.0888313247

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Докато вие тук се изяснявате кой крив, кой прав, естествено след 21 часа, аз днес се наканих да отида на лекар за болката уж в ухото, след като снощи ме заболя по-сериозно. Оказа се, че не е ухо а ставата на челюстта, че имам крив нос и че от другата страна ми растат 2 мъдреца, долния много красив. Сега ме е страх да отида при зъболекаря(хирург) да каже колко е зле работата, ама няма мърдане. Силно се надявам да не се стига до операция, че е много гадна. Наздраве!
      Ако става дума за мъдрец, дето ти расте настрани и опира в корена на съседния зъб... минавал съм я тая операция, нема се пуашиш, нищо не усещаш, само зяпането е голямо и ме болеше ченето, все едно цял ден съм дъвчил дъвка. До три часа след операцията трябва да си си изжабурил мястото поне 30 пъти с качествена гроздова. Прави се за дезинфекция на раната, а и като превенция срещу отпускането на упойката. Ако плюеш ракията, обаче, магията се губи.
      Наздраве!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
        Докато вие тук се изяснявате кой крив, кой прав, естествено след 21 часа, аз днес се наканих да отида на лекар за болката уж в ухото, след като снощи ме заболя по-сериозно. Оказа се, че не е ухо а ставата на челюстта, че имам крив нос и че от другата страна ми растат 2 мъдреца, долния много красив. Сега ме е страх да отида при зъболекаря(хирург) да каже колко е зле работата, ама няма мърдане. Силно се надявам да не се стига до операция, че е много гадна. Наздраве!
        Отивай Ванка и хич не се шматкай да не дойдеш на моето дередже с вадене на всичко и 15 бона за нови зъбки.
        Евал съм ги само бира ще пия,попара ще ям или Софийско шъткембе с мляко ,но тия пари по скоро ще ги дам за винтов компресор
        Наздраве!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
          Абе що ме захапахте така негодно,я мир над Израиля и бири да се пият.
          Кольоооооу само ти си виноват, магаре недно.
          Наздраве на бара и поздрав за Колето!
          E на това Гластонбъри, веднъж поне за лайф тайм трябва да се запишем мой Кольо нищо общо с старата Металица за язък.
          Наздраве с шуменско!
          И аз ще те захапя Караконджуле, това ми е втората любима песен, а ти поздрави само оня Мечкадар
          Ае наздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Поздравче,Наздраве!
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Аре, честит 1 юли

              ...и Наздраве, естествено.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Утре Данчето като нищо ще ме изкара мераклия бай хабит от тия джъч рулс.
                Не мога да повярвам ,че Колето ме фаулира с шибаните сайко номеразаболяха го думите като дърт бараджия, но не доста и огриза контекста.
                Баси, симпъл мен си пие бирата и катастрофа го гони.
                Бе я шът а фък даун с поздрав който ми лежи на сърце
                Наздраве!
                Всъщност Ериълс ми беше мерака
                Никой в тоя шибан живот няма да ми дава наклон или да ми се прави на сайко.
                Наздраве с бира!
                Последно редактирано от тихич; 01-07-14, 23:33.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Ако става дума за мъдрец, дето ти расте настрани и опира в корена на съседния зъб... минавал съм я тая операция, нема се пуашиш, нищо не усещаш, само зяпането е голямо и ме болеше ченето, все едно цял ден съм дъвчил дъвка. До три часа след операцията трябва да си си изжабурил мястото поне 30 пъти с качествена гроздова. Прави се за дезинфекция на раната, а и като превенция срещу отпускането на упойката. Ако плюеш ракията, обаче, магията се губи.
                  Наздраве!
                  Нещо подобно, но още е далеч от корена и не е пробил. По думите на доктора още е рано за операция, но той не е специалист и е най-добре да се консултирам със специалист. Днес съм решил да изгледам късния мач, макар да знам, че утре ще ми е тежко на работа. Наздраве!
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Раде, хич и да не ти е на шапката, гледай си мачо и ич не се притеснявай за раОтата
                    Ачоооо, де са згуби бре?
                    Наздрае
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Тихич Наздраве!Спомена Бийтълсите,Ей ги:
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Нещо, криза за голове! Дано да има повече пиенье.
                        Наздраве!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ъхъм, и на третата ракия, като почнем да ги гледаме двойни, головете пак няма да станат колкото трябва.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Дочаках Божича,Наздраве!Угасвам на скорост и ви оставям,пък и утре(днес) жътва ни чака.
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Айде лека и от мене
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Тихич Наздраве!Спомена Бийтълсите,Ей ги:
                                Паце като лапе играл ли си на гоненка в житото?
                                Мале що кисело мляко баба похаби да ни маже гърбовете с братчеда,мани братле и как щипеше......спомени

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X