Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Бря, появил са йекшън тука? Наздраве на всички!
    Тихич, дано не си се объркал, братле. Тук е бар, всеки фирка и приказва, квот му дойде в момента. На следващия ден идва махмурлука и преоценка на изприказваното. Кръговратът на алкохола е такъв, какъвто е и никой на никого не би трябвало да тегли чертата. Пробвал съм да не изтрезнявам, за да осъществя прекрасните идеи, които ме спохождат на "пиа/яното". На четвъртия месец се отказах, пак не се получи. Ся си фиркам и си нося последствията, по- готино ми е. Ае, наздраве!
    Там е проблема, че всички си знаем кътните особено с Колето и тоя мръсник в чистия смисъл ме усеща тотално,ами скоро ще тръбва да си търся нова булка,скоро колко скоро, след жътва.
    Пак ще се върна към стария живот или клатене наред и тотално ще се анихилирам .Нова булка нов късмет.
    А цялата причина е кисненето и пиенето в бара,и същия този бар ни е разбил връзката,вярвам го ,но къде по ангелите да си пия бирата?Баси удъртях и ми е писнало да излизаме и да се правя на Роки по барове и дискотеки.
    Последната сбивка беше на събирането на набора на две шишета уиски и на тръгване маркирах едно важно пишлеме истински абитурент и като скочи оная млада пасмина и куул ин дъ ганг.
    В англето имах бая ситуации и никога с мерак за такива простотии,бях младо копеле и повече диво,пък и големите англета даже и накуп бяха пусита,най якия ми търкал беше заради един шемет от ливърпул дето предлагаше екстази а бяхме колеги и му викам изчезни ,пък си пием смирноф с жената и бразилци пак колеги и най- верни приятели,от къде дойдоха тия големи англета ,прас бутилка в главата на Енрике,нашия е над седмото небе и взима дава ,тъй ли перде и добруджански тукати другия какаванин ме налага в гръб и приятелката му ме мъчи с нокти един тукат на приятелката но озверял болка няма я ела и ти на тишко и охраната ни извади, полиция, всеки лъжлив адрес, а аз будалата пак мурланд авеню 187
    Еееех спомени.
    Наздраве да е!
    Последно редактирано от тихич; 02-07-14, 01:29.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добрутро
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Добрутро!
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Кой се дразни от Вива? Поименно, моля, поименно...

          Добрутро. Що постове изписах вчера и при публикуването- грешка.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добро утро ! ....не е само при тебе и аз не можах да ви кажа наздраве ...няколко пъти
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добро утро!
              Докато ми стане кафето, което е "по-така" от Кольовото, попрочетох малко.....
              @ Тихомире, проблем ти е, че не разпознаваш доброто отношение. За разлика от другите раздели, тук (в бара и сладкарницата ) не се обменят мнения. Обменят се настроения. Е, има малко закачки, но не с лошо.
              Стана ми кафето. Обадиха се от Търговище да кажат, че ароматът е стигнал дотам. Бързам да го пия, че ако стигне до Шумен.....

              Лек ден!
              Последно редактирано от Danika; 02-07-14, 06:05. Причина: Търговище
              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро и спорна сряда!
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ето това
                  Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                  със крайчеца на окото ти зърнах питона
                  доказва, че това

                  комплекси нямам наистина
                  не е вярно.

                  Ама на кого му пука, нали сме си наши хора, и не си търсим кусури. Аз се радвам, че те имам за приятел, повече не искам да се обяснявам.

                  Добро утро. Кафенце, после на работа.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                    Раде, хич и да не ти е на шапката, гледай си мачо и ич не се притеснявай за раОтата
                    Ачоооо, де са згуби бре?
                    Наздрае
                    След тринайсет хиляди опита да пусна пост....си легнах!

                    А добро утро сега!
                    HONDA DOMINATOR 650
                    ОРЕЛ ASTRA
                    РСПБЗН-Приморско

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                      Обадиха се от Търговище да кажат, че ароматът е стигнал дотам. Бързам да го пия, че ако стигне до Шумен.....
                      И да дойде-не може да ме впечатли. Понеже нали си знам...

                      Лек ден и на теб.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Кафето че мирише, не значи че е хубаво. То и некои чорапи миришат чак до Шумен..
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро
                          .... часовникът е точен
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро!

                              Днес по кое часово време е Форумът?
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добро утро.
                                Изпих си кайвето и прочетох че:

                                Прекомерното внимание към здравето вреди на употребата на алкохол.
                                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X