От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
С Тихича гледаме... абе Кольо заспа и Гришо@ба го подхвана...
Наздраве.
С Тихича гледаме... абе Кольо заспа и Гришо@ба го подхвана...
Наздраве.


Тук са 214 потребители онлайн. 0 потребители и 214 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар