От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
А, да бе - за какво да те цитирам - да запълня цяла страница и аз ли
Наздраве, банда!
А, да бе - за какво да те цитирам - да запълня цяла страница и аз ли
Наздраве, банда!


....а за бирата и аз така



Тук са 82 потребители онлайн. 0 потребители и 82 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар