От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Айде от мен да мине, ще пийна една консервирана бира. Наздраве на групата
!
Айде от мен да мине, ще пийна една консервирана бира. Наздраве на групата
!


Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар