От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Некъв морски гад ме дразни тука със скара, а аз още не мога да ям.
Обаче си налех един водкен
Наздраве
Некъв морски гад ме дразни тука със скара, а аз още не мога да ям.
Обаче си налех един водкен
Наздраве

!Тук са 167 потребители онлайн. 0 потребители и 167 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар