Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ако мислех така да съм ги изхвърлил да не пречат, само една на малката стаичка и на банята ще оставя

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Баси мусаката, дава ми зор. Утре, на закуска пак ше снимам тавата, че ми свърши батерията на телефона.
      Ае, едно наздраве за лека нощ.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Гената ме мрази, затуй си намира извинение с вратите
        Абе Тропчо няма ли пукница да пукаме ,че за лесни врати да си блъскаме тиквите.
        Наздраве братлета!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
          Гената ме мрази, затуй си намира извинение с вратите
          Абе Тропчо няма ли пукница да пукаме ,че за лесни врати да си блъскаме тиквите.
          Наздраве братлета!
          Ха, че защо да те пък мразя? Аз студената ракия Е изпих, бира нямам, а вино... не знам дали ще се справя с цяла бутилка, та... ще ляга.... пак...
          Наздраве на продължаващите!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Гена, ако бях казал, че те Е обичам нямаше да отвърнеш, но с омразата номера мина.
            Жив и здрав братле и семейството ти,та на Балчик да се почерпим това лято с набора и той да ни е жив и здрав и майка му леля Добринка.
            Наздраве за ваше здраве.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Помните ли първата песен ,на която поканихте бъдещата си съпруга или партньор?
              Пусто дати и числа не помня, но музика или песен винаги ще имат памет в сърцето.
              Провокиран от спомени и водка, вярвам ще е готино да си спомним и споделим първата среща с любимата и първия танц и съответното парче
              Това беше парчето на което за първи път танцувах с булката и сега като го чуе ме дърпа да играем.
              Наздраве на всички.
              Последно редактирано от тихич; 11-05-14, 02:47.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Мале булката ми изсмука всеки наличен мускул с тия танци оня смисъл тук не се брои, но кефа да си налея водка и да си седна на гъза е сладък с шопска салата пълна с репички.
                Що триизмерно ми влиза водката,а салатката само с една вилица я буча?Ще си бия шамари.Много шамари.Няма по свеж кеф от шопска салата с много репички, пробвайте и ще се изкефите.
                по традиция поздрав или да посолим казанато Шарлин Спитери ще докосне всяка душа евала за таланта й, и за деца в нужда.
                Да си погледнем грозните души тука, един Джордж Майкъл дойде и направи концерт без стотинка за себе си в подкрепа на нашите сестри в Либия и го изкараха педал. Такъв си е, но кой смее да се рови в моя или твоя личен живот,такива сме и точка.
                Въпреки сексуалното ориентиране пак си остават хора и още повече таланти навирам парче от любимия ми концерт на Елтън в Австралия 1986.
                Ха ха ,не искам да заспя, наливам си водка ,къде се напивам, къде умората надвива, не братлета цяла вечност ще сме умрели, всеки си има работа, моята ще изчака да си допия водката
                Последно редактирано от тихич; 11-05-14, 04:30.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Банда, албум, заврян зет на майната си в северна англия, където те гледат на кръв, щото си единствен различен от себеподобните и никой не те взема на работа и цари супер расизъм, влизаш в магазина за бира, а имаше готина чешка ,плащаш си и пак те гледат на кръв мамка им и шибаняци.Отиваш на интервю за работа попълваш всичко точно, но намират кусур пломбата ти паднала. Късмет, че бях селянче и, че имах опит с овце и оцелях за още 2 месеца. Всичко се преиба ,шото жената повярва на майка си и зарязахме къща с градина и нови нашенски домати под бутилки тъй и сигурно никой не ги погледна.
                  Време ,хора и място ,винаги едно и също
                  Бандата беше Маник Стрийт Причърс,албума Лайфблъд, добра банда с добър албум, но като чуя песните и все в тая мизерия ме връща и ми насълзява очите и сега.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аре ставайте!
                    Добро утро!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:417.jpg
Прегледи:10
Размер:11.3 КБ
ID:5586989
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Брех, тоя Бочка бе .... закуската готова - пу за мен маргаритките и кафето
                      Добро ви утро!
                      Тежки дискусии вчера и големи мъки .... Тропчо още не е дал доказателствен материал от борбата - може пък да не е успял

                      П.п Гриша, не рзбрах кога баш Ивето има личен празник , вчера ли, днес ли .... Живи и здрави да сте! Още много годинки един до друг ... чат пат с някоя тава мусака между вас
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                        .....

                        П.п Гриша, не рзбрах кога баш Ивето има личен празник , вчера ли, днес ли .... Живи и здрави да сте! Още много годинки един до друг ... чат пат с някоя тава мусака между вас
                        Вчера беше...

                        Вече имам дваесе навъртяни километра за нула време тази сутрин, а е неделя... и уж нищо не се деля...

                        Добро утро!
                        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          А добро утро!

                          За Ивето и аз нещо съм пропуснал!

                          Да е жива и здрав и както каза Сончето,много тави мусака още да ти направи Гриша!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро !
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                              .... Тропчо още не е дал доказателствен материал от борбата - може пък да не е успял
                              Събудих се със мисълта за теб
                              И тръгнах към хладилника с усмивка
                              Че всичко става ми наред
                              Кат бодна твойта яйчена заливка

                              Е тва, ми хрумна на закуска- борбата продължава.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Събудих се със мисълта за теб
                                И тръгнах към хладилника с усмивка
                                Че всичко става ми наред
                                Кат бодна твойта яйчена заливка

                                Е тва, ми хрумна на закуска- борбата продължава.
                                Хих .... добре си станал Успех!

                                Всъщност .... да не подведеш някого, малко е двусмислено тук:
                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Че всичко става ми наред....
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X