От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Наздраве
Ачо, абе как може да е ветровито морето бе! То не беше ли мокро!
Наздраве

Ачо, абе как може да е ветровито морето бе! То не беше ли мокро!


.
.
Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар