Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

    Първоначално публикуван от Ясен
    Да видим на колко ще го осъдят.

    А то сигурно и мен ме заплашва доживотен затвор. Ако ме разследва МВР и ме съди състав от баннатите потребители на Форума, може и на обесване да ме осъдят.
    Ще ти се - четири коня по компаса не ти мърдат, едрички.

  • #2
    От: Гърция

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Ще ти се - четири коня по компаса не ти мърдат, едрички.
    Да бе едрички четири гърчави магарета та да се мъчи по-дълго за кеф на някои люде
    Последно редактирано от derhunter; 30-11-11, 21:03. Причина: извън темата
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #3
      От: Гърция

      Първоначално публикуван от Ясен
      ....................
      А то сигурно и мен ме заплашва доживотен затвор. Ако ме разследва МВР и ме съди състав от баннатите потребители на Форума, може и на обесване да ме осъдят.
      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
      Ще ти се - четири коня по компаса не ти мърдат, едрички.

      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
      Да бе едрички четири гърчави магарета та да се мъчи по-дълго за кеф на някои люде
      ...........
      Абе, модераторите, много сте се разюздили, бре! Родната мод-лиция ни пази.

      А в случая на Ясен - и 5-месечни жребчета са достатъчни.

      Коментар


      • #4
        Re: От: Гърция

        Първоначално публикуван от Ясен
        ... може и на обесване да ме осъдят.
        Една добра идея!
        Принципно, когато и да те обесят е късно, но понеже сме хуманисти, ще прострелваме въжето в последния момент, при ювелирни акции
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          От: Re: От: Гърция

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Една добра идея!
          Принципно, когато и да те обесят е късно, но понеже сме хуманисти, ще прострелваме въжето в последния момент, при ювелирни акции
          Многократно обесване на Супер Модератор? Идейно.
          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
          No wahalla.

          Коментар


          • #6
            От: Гърция

            Я кво са се разспамили. Ясене отделяй този диспут в отделна тема. С анкета.

            И понеже има някакво очеизвадно множество което не ти мисли доброто аз се обявявам в твоя подкрепа. Въпреки риска да разчекнат и мен.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #7
              От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

              Нема да барате Ясен!
              Той е обещал да ми каже рецептата за ракия от морска вода, и ако го дадете на жребчетата рецептата ще се затрие во веки.

              Ама знае ли човек, може пък да се повят първите жребци-гейове
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Нема да барате Ясен!
                Той е обещал да ми каже рецептата за ракия от морска вода, и ако го дадете на жребчетата рецептата ще се затрие во веки.

                Ама знае ли човек, може пък да се повят първите жребци-гейове
                Мечо! Ти пък! Жребчета ти се приискали... Я му доведи четири зализани мецани с гърненца да го намачкат пък да видим няма ли да даде рецептичката. Отсега ти казвам - ще я даде не , ами песни ще пее. И то в буквалния смисъл. "Мечка ме гази, мамо..."................

                Коментар


                • #9
                  От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                  Кви коне, кви жребци? Май искате да го отървете набързо от мъките му? Аз предлагам 6 джипа с лебедки. 5 ластика от бънджи, един тънък парашутен шнур и 5ия ластик на една месарска кука.Скрита на тъмно.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Кви коне, кви жребци? Май искате да го отървете набързо от мъките му? Аз предлагам 6 джипа с лебедки. 5 ластика от бънджи, един тънък парашутен шнур и 5ия ластик на една месарска кука.Скрита на тъмно.
                    Добре де, защо да го повреждаме толкова?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      ................5ия ластик на една месарска кука.Скрита на тъмно.
                      Да е тъмно, да е тъмно, колко да е тъмно? Той един такъв светъл, светъл, та чак прозрачен.
                      Ми тя куката ш'са вижда, бре.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        Ми тя куката ш'са вижда, бре.
                        Нека се вижда. Няма лошо.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                          Ясенееееее, ела да видиш кво са сътворили!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            Ясенееееее, ела да видиш кво са сътворили!
                            Той вижда, но се прави, че гледа филма "Ни чул, ни видял".

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                              Вие сте съдисти.
                              Модератор, модератор ама нека да е с мярка.
                              Имаше Нива.
                              После УАЗ.
                              Това ако не е достатъчно.......
                              Фаровете за мъгла правят колата 2м по-дълга, 10г. по-млада и 200 коня повече.
                              Съединител - долен, ляв педал.
                              Вальо O888557Ч7Ч Silverado 1.3 i

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                              Зареждам...
                              X