Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Сега с чиста съвест можеш да се обадиш на доставчика на интернет и да му кажеш, че не им работи ДНС а.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Не, че е проблем, ама как младши участник е със зелен цвят на ника? Стига този Алексей Жалов да е самият той?
      Ако е така - добре дошъл.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Не, че е проблем, ама как младши участник е със зелен цвят на ника? Стига този Алексей Жалов да е самият той?
        Ако е така - добре дошъл.
        Модератор е. И е той доколкото знам.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Модератор е. И е той доколкото знам.
          OK. Така и предположих. Ама не го пише.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            OK. Така и предположих. Ама не го пише.
            Е, той е пресен-пресен. Ще го напишат.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Предполагам Флеш Плеъра на АДОБЕ.
              http://get.adobe.com/flashplayer/
              Само махни отметкада на Free! McAfee Security Scan Plus.
              При мен пише, че моят Хром съдържа Адобето, което се ъпдейтва автоматично и редовно.
              Абе, що не вземе да се скрие тоя дето измисли компютрите или, по-точно, управлението им. Когато реших да се занимавам с компютри, много от вас не са били родени. Добре че навреме се отказах!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Аз се занимавам от дете с пущините още от Правец 82, 8Д имаше и едни МИК ама на дали някой ги помни
                и да проблема е в компютрите и да пак ще си ги ползваме
                В сучая един рестарт ще оправи работата, забил е флеша, случва се и на най добрите.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Цяла вечер проблеми с влизането във форума, с отварянето на страници, изобщо проблеми.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Цяла вечер проблеми с влизането във форума, с отварянето на страници, изобщо проблеми.
                    При мен няма грижи - работи си нормално. Нещо в твоя телевизор ще да е.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                      При мен няма грижи - работи си нормално. Нещо в твоя телевизор ще да е.
                      Не е, телевизорът ми си е "пърфект". Както и да е, оправи се. А сега, в 6 сутринта направо ффърчи, дали пак е от телевизора ми?

                      Коментар


                      • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Цяла вечер проблеми с влизането във форума, с отварянето на страници, изобщо проблеми.
                        Тишо възможно е и интернета да е бил натоварен все пак всички са си в къщи вечер и го ползват, а скоростта обикновенно е споделена и при натоварване е нормално да спи, възможно е също само трафика ти до нас да не е бил в час.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Появи ми се от известно време следния "проблем"
                          Като се опитам да напиша мнение в някаква тема и натисна "изпрати отговор" ми излиза съобщение, че е малко и да съм го допишел.
                          А ако влеза през "отговори с цитат" и затрия писаното от колегата - мога да пращам.
                          С ИЕ съм, кеша се чисти всеки ден.
                          Същият проблем го имам и аз, но само на телефона (Опера мобайл10). Преди работеше нормално. Дани ми каза да си почистя кеша,но... не ми каза къде е този зеленчук. Чудя се да пиша ли на Таргата за помош, че като гледам едно училище по компютри сме завършили...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Същият проблем го имам и аз, но само на телефона (Опера мобайл10). Преди работеше нормално. Дани ми каза да си почистя кеша,но... не ми каза къде е този зеленчук. Чудя се да пиша ли на Таргата за помош, че като гледам едно училище по компютри сме завършили...
                            Аха, пиши. Ще помагаме с каквото можем. Имам ключове от 4 до 56. И 10 кг чук имам.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Надявам се в началото на другата година да имаме напълно работеща мобилна тема.
                              кеша е !!! не знам някъде в настройки трябва да е.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                От 2-3 дни при всяко влизане във форума чакам по 5-8 секунди, а хрома отдолу изписва "Resolving proxy..." през това време. И това го има само като влизам във форума, и само на хрома. Току що изчистих кеша (оставих само кукитата) - няма промяна.

                                Някакви идеи как да реша проблема? Веднъж като вляза във форума, вече не бави. Като затворя хрома и опитам пак - пак същата картинка - "Resolving proxy".

                                4GB core i7 с win7 pro 64, прясна инсталация (на около месец) върху чисто нов WD Caviar Black.

                                Вкъщи проблема го няма, до колкото помня от снощи.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X