Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Сега с чиста съвест можеш да се обадиш на доставчика на интернет и да му кажеш, че не им работи ДНС а.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Не, че е проблем, ама как младши участник е със зелен цвят на ника? Стига този Алексей Жалов да е самият той?
      Ако е така - добре дошъл.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Не, че е проблем, ама как младши участник е със зелен цвят на ника? Стига този Алексей Жалов да е самият той?
        Ако е така - добре дошъл.
        Модератор е. И е той доколкото знам.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Модератор е. И е той доколкото знам.
          OK. Така и предположих. Ама не го пише.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            OK. Така и предположих. Ама не го пише.
            Е, той е пресен-пресен. Ще го напишат.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Предполагам Флеш Плеъра на АДОБЕ.
              http://get.adobe.com/flashplayer/
              Само махни отметкада на Free! McAfee Security Scan Plus.
              При мен пише, че моят Хром съдържа Адобето, което се ъпдейтва автоматично и редовно.
              Абе, що не вземе да се скрие тоя дето измисли компютрите или, по-точно, управлението им. Когато реших да се занимавам с компютри, много от вас не са били родени. Добре че навреме се отказах!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Аз се занимавам от дете с пущините още от Правец 82, 8Д имаше и едни МИК ама на дали някой ги помни
                и да проблема е в компютрите и да пак ще си ги ползваме
                В сучая един рестарт ще оправи работата, забил е флеша, случва се и на най добрите.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Цяла вечер проблеми с влизането във форума, с отварянето на страници, изобщо проблеми.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Цяла вечер проблеми с влизането във форума, с отварянето на страници, изобщо проблеми.
                    При мен няма грижи - работи си нормално. Нещо в твоя телевизор ще да е.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                      При мен няма грижи - работи си нормално. Нещо в твоя телевизор ще да е.
                      Не е, телевизорът ми си е "пърфект". Както и да е, оправи се. А сега, в 6 сутринта направо ффърчи, дали пак е от телевизора ми?

                      Коментар


                      • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Цяла вечер проблеми с влизането във форума, с отварянето на страници, изобщо проблеми.
                        Тишо възможно е и интернета да е бил натоварен все пак всички са си в къщи вечер и го ползват, а скоростта обикновенно е споделена и при натоварване е нормално да спи, възможно е също само трафика ти до нас да не е бил в час.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Появи ми се от известно време следния "проблем"
                          Като се опитам да напиша мнение в някаква тема и натисна "изпрати отговор" ми излиза съобщение, че е малко и да съм го допишел.
                          А ако влеза през "отговори с цитат" и затрия писаното от колегата - мога да пращам.
                          С ИЕ съм, кеша се чисти всеки ден.
                          Същият проблем го имам и аз, но само на телефона (Опера мобайл10). Преди работеше нормално. Дани ми каза да си почистя кеша,но... не ми каза къде е този зеленчук. Чудя се да пиша ли на Таргата за помош, че като гледам едно училище по компютри сме завършили...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Същият проблем го имам и аз, но само на телефона (Опера мобайл10). Преди работеше нормално. Дани ми каза да си почистя кеша,но... не ми каза къде е този зеленчук. Чудя се да пиша ли на Таргата за помош, че като гледам едно училище по компютри сме завършили...
                            Аха, пиши. Ще помагаме с каквото можем. Имам ключове от 4 до 56. И 10 кг чук имам.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Надявам се в началото на другата година да имаме напълно работеща мобилна тема.
                              кеша е !!! не знам някъде в настройки трябва да е.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                От 2-3 дни при всяко влизане във форума чакам по 5-8 секунди, а хрома отдолу изписва "Resolving proxy..." през това време. И това го има само като влизам във форума, и само на хрома. Току що изчистих кеша (оставих само кукитата) - няма промяна.

                                Някакви идеи как да реша проблема? Веднъж като вляза във форума, вече не бави. Като затворя хрома и опитам пак - пак същата картинка - "Resolving proxy".

                                4GB core i7 с win7 pro 64, прясна инсталация (на около месец) върху чисто нов WD Caviar Black.

                                Вкъщи проблема го няма, до колкото помня от снощи.
                                Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X