Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Всички сме го барнали...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Reklami.jpg
Прегледи:2
Размер:138.8 КБ
ID:5612590
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Мда и е ужасно

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Явно аз съм в грешки, съжалявам.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          При мен всичко е ОК
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Вече да откъдето се беше появило там си отиде.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Уникално - от 1920 пиксела - вече форума е широк... колко - около 600 дали има?

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:off-sht.jpg
Прегледи:1
Размер:129.7 КБ
ID:5612787

              Докога? Колко още искате да ни навирате реклами?
              Хубаво - махнахме си ад-блокерите, за да има посещаемост на рекламите - но това вече с какво граничи?
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Имах същия проблем , точно 2 дена , даже бях писал тук за него , не разбрах , как се оправи . Аз със сигурност нищо не съм правил
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  Колеги, рекламната политика на форума не е свързана с проблемите в работата на портала, за това не мога да ви отговоря, съжалявам.
                  Последно редактирано от Daniel; 25-09-14, 15:04.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Привет колеги, забелязал че на няколко дни като отворя страницата - www.offroad-bulgaria.com само при него(!) ми излиза някакво съобщение в тъмно-жълт фон отдолу и да отварям нещо..., аз го затварям директно и нямам проблем, но реших за всеки случай да го видите за какво излиза?

                    Ето и снимка да видите какво ми изписва от време на време при отваряне на сайта Ви:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5612891

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      нЕкоя зараза имаш.

                      Коментар


                      • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Колеги, рекламната политика на форума не е свързана с проблемите в работата на портала, за това не мога да ви отговоря, съжалявам.
                        Дани - за да има минимум функционалност всяка страница има минимум изисквания - ширина, височина, дебелина...
                        Което е проблем (трябва да се защитава) от девелопърите - иначе рекламният екип ще иска поне 99% от полето да е запълнено с реклами.
                        Значи - вие сте хората, които трябва да отговаряте за това.
                        За мен това е проблем на портала и трябва да създадете/дадете правила за рекламите, така че те да не пречат на функциалността на форума.

                        Дано си ме разбрал.
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Репортнато е. Вече не би трябвало да излиза, колегите го оправиха.

                          Коментар


                          • Re: От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Дани - за да има минимум функционалност всяка страница има минимум изисквания - ширина, височина, дебелина...
                            Което е проблем (трябва да се защитава) от девелопърите - иначе рекламният екип ще иска поне 99% от полето да е запълнено с реклами.
                            Значи - вие сте хората, които трябва да отговаряте за това.
                            За мен това е проблем на портала и трябва да създадете/дадете правила за рекламите, така че те да не пречат на функциалността на форума.
                            Дано си ме разбрал.
                            OK но тези неща не ги определям аз за това не мога и да ви дам отговор.

                            Коментар


                            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Репортнато е. Вече не би трябвало да излиза, колегите го оправиха.
                              Вече се оправи и не ми се появява, но преди това ми излезе това, вижте как изглеждаше страницата да знаете ако трябва още нещо да се пипне:

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                нЕкоя зараза имаш.
                                Пуснал съм пълно сканиране на антивирусната, въпросния проблем който е отстранен засега, се е появявал само при отваряне на нашия сайт, на другите сайтове нищо такова няма и си се отварят нормално без никакви нередности...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X