Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    На нов ред или на празно място. При мен работи нормално нищо не отрязва, трябва да има по един ентер между снимките за да има празно място.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030437.jpg
Прегледи:2
Размер:92.5 КБ
ID:5586663

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030603.jpg
Прегледи:1
Размер:117.3 КБ
ID:5586664

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Отново имам проблем-и с липса на нов реди липса на редове м/у снимките.Пробвах с Опера и после с Лисицата. Все същата работа... След няколко опита за редакция става...От сутринта пиша този пост: http://www.offroad-bulgaria.com/show...14#post2499714 П.П. И сега реже нов ред.
      Виж ми поста: /нов ред/ всичко излиза без ентър./нов ред/ А за снимките като ги поствам слагам ентър, а после не излиза, редактирам- добре, а после като добавя още снимки-пак ентърите изчезват.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Виждам ги даже с празно място в твоя пост.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Забелязвам че се увеличават бъговете във форума. Преди малко пак не може да се влезне.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Има нещо ... Много бавен форума .

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Бави ужасно от няколко дни и от вкъщи, и от офиса. Чистя кеша, не помага, с други страници нямам проблем.
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                След около 50-ет проби най-сетне влязох в форума,но толкова бавен не е бил никога!
                До сега не съм имал такива проблеми с форума.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  И при мен е същото.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Атакуват ни през старото Tube, това е причината. Спряхме го, трябва да се оправи.
                    www.offnews.bg

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                      Атакуват ни през старото Tube, това е причината. Спряхме го, трябва да се оправи.
                      При мен вече е ОК.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        От няколко дни при писане на ново мнение в прозореца за писане отгоре не ми излизат иконите /говоря за иконките на селектиране на текст, размер на шрифт, качване на снимка и т.н./
                        Като движа мишката по празното поле и уцеля точното място на дадена иконка ми се появява бледо синьо прозорче и изписва наименованието на невидимата иконка.При натиск работи и се включва, но е голяма мъка да гадая къде коя иконка стоеше.
                        Пробвах да проверя дали не е от някаквъ настройка на форумния софтуер, която да съм изключил случайно, но не намирам такова меню от което да променя нещо.Отдолу ми пише , че всички опции са ми включени, като само HTML кода е изключен.от него ли е, и откъде мога да си го включа, че не намерих нищо в настройки...
                        Предварително благодаря!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Зачисти си кеша и рестартирай браузъра, пробвай да му дадеш няколко пъти Shift + рефреш, не си е взело картинките, друга вероятност е да си ги блокирал я с антивирусна я с плъгин на браузъра.

                          Коментар


                          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Зачисти си кеша и рестартирай браузъра, пробвай да му дадеш няколко пъти Shift + рефреш, не си е взело картинките, друга вероятност е да си ги блокирал я с антивирусна я с плъгин на браузъра.
                            Не съм слагал плагини, а антивирусната си е все същата и сега и преди, когато нямаше проблем.Кеша го чистих преди седмица, направо ме съмнява да иска пак чистене...
                            Как става този рефреш + Shift / в смисъл shift-a е ясен.../...?
                            Поздрави!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              държиш шифта и даваш рефреш на страницата - горе дясно след урл то, все едно да я презареди.

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                държиш шифта и даваш рефреш на страницата - горе дясно след урл то, все едно да я презареди.
                                ОК...благодаря, ще пробвам разни варианти довечера.
                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X