Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Интересна работа... някъде от следобяд при всеки опит за зареждане на страницата ми пищи касперския за атака... Интересното е, че не казва каква е атаката...
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
      Интересна работа... някъде от следобяд при всеки опит за зареждане на страницата ми пищи касперския за атака... Интересното е, че не казва каква е атаката...
      Днес този проблем го няма. Може да е било фалшива тревога, но вчера си беше факт.
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        От два дена, при отваряне на някоя тема, освен нея, излизат и някакви реклами, както и предложения за участие в никога непечелившите игри. Впрочем това, последното, го считам за абсолютно престъпление и се чудя кой и защо го допуска.
        Та, въпросът ми е, това от форума ли излиза?
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Къде излизат тези реклами? Възможно е да си завъдил вирусче.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            На всяко второ или трето кликване във форума. Днес ми предлагат да си чистя компа и някаква версия на Гугъл. В други форуми го няма.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              На всяко второ или трето кликване във форума. Днес ми предлагат да си чистя компа и някаква версия на Гугъл. В други форуми го няма.
              Пусни един скрийншот, но 99% е нещо на твоя компютър.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Напук не иска да го направи. Но нищо повече няма да се види. Отваря това което искам, но то остава на заден план. На дисплея излиза играта. Като я затворя, излиза предложението на Гугъл и чак като затворя и него, излиза страницата от форума - изпълнена.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                  При мен не се получава. Няма как да го видя.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    От днес имам следния проблем.Първо много трудно и бавно влиза в меню да пиша отговор/а отговор с цитат е недостижимо постижение/ и второ, след написване на коментар и опит за публикуване ми изкача прозорец и ме пита дали искам да напусна тази страница или да остана на нея.След като му дам да напусна...замисля се и излиза прозорец с който ме уведомява , че сървърът не бил успял да изпрати информацията и затова уеб страницата не можела да се зареди-съветва ме да рефрешна страницата, но след рефреш нищо не се получава, а като дам една стъпка назад пък се губи написаното.
                    В другия случай пък ми дава прозорец в който пише"Неуспешно зареждане".
                    Успявам след 10-15 опита...
                    С две думи...при опит да поствам мнение след написването му не мога да го публикувам.Влизам през Хром, като използвам към момента интернет мобилен на Глобул, но не е с бавна скорост!
                    Какъв може да е проблема...много е изнервящо това!
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      От днес имам следния проблем.Първо много трудно и бавно влиза в меню да пиша отговор/а отговор с цитат е недостижимо постижение/ и второ, след написване на коментар и опит за публикуване ми изкача прозорец и ме пита дали искам да напусна тази страница или да остана на нея.След като му дам да напусна...замисля се и излиза прозорец с който ме уведомява , че сървърът не бил успял да изпрати информацията и затова уеб страницата не можела да се зареди-съветва ме да рефрешна страницата, но след рефреш нищо не се получава, а като дам една стъпка назад пък се губи написаното.
                      В другия случай пък ми дава прозорец в който пише"Неуспешно зареждане".
                      Успявам след 10-15 опита...
                      С две думи...при опит да поствам мнение след написването му не мога да го публикувам.Влизам през Хром, като използвам към момента интернет мобилен на Глобул, но не е с бавна скорост!
                      Какъв може да е проблема...много е изнервящо това!
                      Поздрави!
                      Не е от Хрома. Това го написах за 5 секунди със все цъкането. Или е нещо при теб, или нещо интернета ти се гевези.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Може и от мобилния нет да е...Имотиконите също не вдяват...
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Баш от хрома е, комбиниран с функцията "бърз отговор". Пробвай през хром но с натискане на бутона "Иди в напреднали" и виж дали ще се лигави.

                          При мен го правеше, дори не помня дали се оправи или не. Май изритах хром преди да се разбере.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Всякак го прави...
                            При проба пък с интернет експлорер отваря форума, но не ми дава да се логна/казва ми, че не може да отвори тази страница, след като се опитам да влезна с име и парола/
                            Направо не знам какво става...
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              Всякак го прави...
                              При проба пък с интернет експлорер отваря форума, но не ми дава да се логна/казва ми, че не може да отвори тази страница, след като се опитам да влезна с име и парола/
                              Направо не знам какво става...
                              При мен работи нормално, зачисти му кеша да не се е натрупал много.
                              Аз ще го прегледам все пак де.

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                При мен не се получава. Няма как да го видя.
                                Ето:
                                Отварям някаква тема. Искането се изпълнява, но остава на заден план. В нов прозорец отваря това:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:104.8 КБ
ID:5585023
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X