Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

    Това са частните случаи, тях си ги има, за да има такова правило сигурно има и причина. ХАУ

    Винаги ми е била чудна тази черта на българина, когато влезне в някое мероприятие да гледа все да е отпред и все да е водач. Не става! Докато не се научим да влизаме в строй и да се знае, че вътре ти ще си зад онзи няма да се "оправим". За да стане някой модератор има причина.

    Видно от горният пост ми харесва организацията, когато видиш, че има противоречия винаги можеш да минеш на лични, дори и на администратора.
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • #17
      До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

      Ае стига бе, ако погледнем реално и чесно нали повечето участници почнахме да пишем неграмотно, с 4-ки и 6-ци .Аз лично благодарение на зебележките на модераторите, си припомних правописа на български-що годе.
      Това е положително за всеки от нас,колкото и да ни е срам да си го признаем.

      Коментар


      • #18
        До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

        Модераторите в раздел "Ендуро" са си супер. Повода за анкетата бе, че си позволих да дам оценка(негативна) на модератор (в друг раздел) по определена тема, а същият ме засипа с негативни гласувания със злобен тон "Спамиме викаш, а това какво е?". - е той може да види кой е гласувал за него.Та това е. Форума е супер и чета с интерес, макар и да пиша малко. Нека всеки си върши работата безпристрастно и всичко ще бъде наред.
        Борислав Русенов - 0889593977

        Коментар


        • #19
          До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

          Темата е пусната в раздел ендуро, та за там нямам наблюдения за модерацията. Аз смятам, че някои модератори, понякога превишават правата си, но не ми е работата да ги порицавам и назидавам. Поне това, което мен ме дразни е, че понякога захапват някой и го гонят до дупка и за дреболиите няма празно дори. В същото време попадам на мнения пуснати от нови участници по 2-3 пъти. И съм го казал и попитах, та от тогава, сякаш по не се случва. Как ще докаже някой модератор, че съвестно си върши работата, когато негово задължение е да прочете и одобри 1-вите мнения на новите, а в същото време е пуснал еднакви съобщения? Как става това, освен ако не ги прочетеш? Щото съобщения се спират, напълно основателно, но явно не всеки се занимава да чете всичко. Аз нямам друго обяснение за този феномен. Има си и други дреболии, за които да се хвана, но не виждам смисъл. Наистина ако попаднете в ситуация, когато модератор превишава правата си спрямо вас или нарушава някакви правила, сигнализирате на Администрацията и нещата си идват на местата . Няма да гласувам, защото няма отговор, "Да, но понякога, само някои" или друг подобен уклончив отговор. Не искам да поставям всички под общ знаменател. За голяма част от модераторите смятам, че се справят много добре. За малкото, които се дънят периодично ще кажа, че явно е в границите на нормалното, щом не са санкционирани. Администрацията няма как да вижда всичко, ако откривате нередности, сигнализирайте. Това е начинът и в политиката ако искате. Щото положението ни е на тая хал в държавата, именно щото няма силно гражданско влиание, изазяване на мнение и търсене на отговорност по един регламентиран и настоятелно-постоянен начин...

          Коментар


          • #20
            До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

            Аз само искам да ви припомня Факта, че модераторите също са хора - и те имат лоши и добри дни, емоции, правят и грешки - случва се! Но замислете се, че те са ДОБРОВОЛЦИ - т.е. Работят без пари за общото благо, до колкото могат.
            А и както каза Венци за всеки си има КОРЕКТИВ! Ако някой смята, че някой КОНКРЕТНО! Злоупотребява с дадените му права - има си Администратор, на който се пише (пак казвам) КОНКРЕТНО и с ФАКТИ!

            Поздрави
            П.С.
            А за анкетата, трябваше да има позиция "случва се понякога", защото според мен и двата отговора в момента не са верни

            Коментар


            • #21
              До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

              Аз лично,по никой начин немога да твърдя,че модераторите си превишават праватаТова им е задължението,те немогат да толерират глупостите,които се пишат в раздел "Мотори(Enduro)".Помислете си
              [I]Радослав Димчовски[/I]

              Коментар


              • #22
                До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                Според мен даже много малко се намесват. Говоря само за раздел Ендуро, за другите не съм запознат
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • #23
                  До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                  Въпроса за модераторите от раздел ендуро ли е само или за целия форум? Защото гласуват хора от целия форум без да забележат че темата е в раздел ендуро и резултата ще е изкривен.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #24
                    До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                    Въпроса за модераторите от раздел ендуро ли е само или за целия форум? Защото гласуват хора от целия форум без да забележат че темата е в раздел ендуро и резултата ще е изкривен.
                    И аз смятам че е уместна забележката на Краси.
                    До вчера бяхме най-рзюздения раздел а сега,май най посещавания!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                      Аз уточних в преден пост, че не е конкретно за раздел "Ендуро".
                      Дано не сбърках, че я пуснах тук и така да ви подвеждам.
                      Борислав Русенов - 0889593977

                      Коментар


                      • #26
                        До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                        Щом си я пуснал не само за ендурото, редно е да бъде преместена от модератор

                        Коментар


                        • #27
                          До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          И аз смятам че е уместна забележката на Краси.
                          До вчера бяхме най-рзюздения раздел а сега,май най посещавания!

                          Джарта къде видя,че сме наи посещавания раздел бе брат.Та ние тука не сме минавали 100 човека още с много редки изключения се опитваме да се доближим до тази цифра.....Преди имаше повече калабалък.Сега има доста нови момчета които формират цифрата.Ама и както преди да беше те пак щяха да са тук.....

                          Коментар


                          • #28
                            До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                            Лично аз съм доволна от модерацията. Молбата ми..... я се поставете за малко на тяхно място! Били се повтаряли мнения на младши участници.....Ами да ти се изредят 200 мнения, които ти трябва да прегледаш, при евентуална нужда да коригираш Аз лично щях да давам "заето" на 86-тото мнение! Свикнали сме да недоволстваме, без да си задаваме въпроса на какво отгоре го правим! На всички ни е хубаво да сме членове на този форум, защото бил еди какъв си /тук се изреждат суперлативите/, но не си задаваме въпроса какво им коства на оплюваните модератори това! И аз съм била несъгласна с някои действия, спрямо мненията ми, но вместо да пиша гневни ЛС, си задавам въпроса дали пък все пак аз не съм кривата в случая!

                            И за финал пак да си кажа...... да, доволна съм от Модераторите във форума!!!
                            Daddy's girl! Always & Forever!
                            Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                              Първоначално публикуван от Zorka Преглед на мнение
                              Лично аз съм доволна от модерацията. Молбата ми..... я се поставете за малко на тяхно място! Били се повтаряли мнения на младши участници.....Ами да ти се изредят 200 мнения, които ти трябва да прегледаш, при евентуална нужда да коригираш Аз лично щях да давам "заето" на 86-тото мнение! Свикнали сме да недоволстваме, без да си задаваме въпроса на какво отгоре го правим! На всички ни е хубаво да сме членове на този форум, защото бил еди какъв си /тук се изреждат суперлативите/, но не си задаваме въпроса какво им коства на оплюваните модератори това! И аз съм била несъгласна с някои действия, спрямо мненията ми, но вместо да пиша гневни ЛС, си задавам въпроса дали пък все пак аз не съм кривата в случая!

                              И за финал пак да си кажа...... да, доволна съм от Модераторите във форума!!!

                              Който не му понася жегата да се маха от кухнята . Работата им е доброволна. Аз съм си доволен генерално, ако имам проблем си казвам . Повтарящи се мнения е абсурно да се пускат и да се твърди, че са прегледани. Ако изпушиш на 20-тото спри и си почини, после пак.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                                Недоволни винаги ще има както и доволни, 100 характера 100 мнения.
                                Които се е нагърбил да е модератор нека си кара работата както е редно пък те мненията или коментарите така или иначе са си ясни.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X