Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

    Какво е вашето мнение. Май че е хаос. Изключение за тези, които все още са стъпили на земята.
    137
    Да
    32.12%
    44
    Не
    52.55%
    72
    Не мога да преценя
    15.33%
    21
    Борислав Русенов - 0889593977

  • #2
    До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

    Колега от страни е много лесно аз съм един от участниците наказвани многократно но след време когато разбрах правилата стигнах до извода,че с право съм наказван и аз да бях модератор и аз бих наказал такъв участник.Искам да знаеш,че дейноста на модераторите е много премерена спрямо правилата на форума и ако вникнеш в тях ще установиш,че всичко си е нормално можеш да бъдеш сигурен,че и в момента има за какво да ме накажат просто не го правят за което им благодаря това потвърждава,че не всичко се реже и наказва а първо се размишлява кой и за какво да го накажат не е просто ей така това си е мое мнение с изключение на един модератор с който имаме по скоро някакви лични нетърпимости въпреки,че не се познаваме лично и не ми е ясно тоя човек защо всички му пречат и нещо съм му трън в очите но здраве да е аз други забележки нямам.
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • #3
      До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

      И аз искам да се оплача от модераторите !
      Не ми трият мненията изобщо, особено Чинела !
      Нямам нито едно изтрито мнение до сега ...
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

        Аз ги хваля разбира се!!!
        Борислав Русенов - 0889593977

        Коментар


        • #5
          До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

          Супер си е форумчето, благодарение на тях! Аз съм от скоро тук , но харесвам реда и приятелския дух на членуващите във форума.
          А най-ме кефи като поправят правописни грешки.
          Продължаваите все така.

          Без контрол си е ХАОС!

          Коментар


          • #6
            До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

            Ако кажа НЕ все едно,че съм излъгал,ако кажа ВСИЧКИ пак лъжа.Но некои пичове се зимат много насероиозно и превръщат форума от форум в някаква лична битка срещу вятърни мелници и става един Панаир............да се смееш ли да плачеш ли. Както и да е аз отбелязвам ДА......

            Коментар


            • #7
              До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

              To аз ако не напиша нещо направо е грехота.
              Моето мнение е че,форума е много хубав и полезен,и е такъв благодарение на работата която вършат точно Модераторите.
              Да кажа чесно ,понякога и на мен ми се иска да си псувам на воля и да ме чуе целия свят,но не е редно, и не бива.
              Аз като цяло съм доволен от Журито.
              Браво момчета, продължавайте така!

              Коментар


              • #8
                До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                Ако кажа НЕ все едно,че съм излъгал,ако кажа ВСИЧКИ пак лъжа.Но некои пичове се зимат много насероиозно и превръщат форума от форум в някаква лична битка срещу вятърни мелници и става един Панаир............да се смееш ли да плачеш ли. Както и да е аз отбелязвам ДА......
                Spl77 напълно съм сагласен с теб. Но защо когато има забележка към "модератор" дори и да е под формата на закачка след това поста бива изтрит. Цензурата е по жестока и от СЕМ!
                [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                Коментар


                • #9
                  До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                  Не мога да преценя качеството на работа на модераторите, но мога да кажа че правилата на форума са супер добре измислени и форума работи много качествено!!!
                  | The only way to get smarter is by playing with smarter opponent | Consistency is the way to efficiency |

                  Коментар


                  • #10
                    До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                    Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
                    Spl77 напълно съм сагласен с теб. Но защо когато има забележка към "модератор" дори и да е под формата на закачка след това поста бива изтрит. Цензурата е по жестока и от СЕМ!
                    Ами това питам и аз бе Навитак аиде некои да обесни.....

                    Коментар


                    • #11
                      До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                      Най-много ми харесва, когато излезе администратора и каже "Тук не е демокрация" . Не знам другите колеги имат ли си представа колко работа вършат тези хора, за да може написаното да остане във вид от който да не се срамуваме. Не казвам, че съм спазвал винаги правилата, настъпвал съм и аз линията, но пък не им се сърдя за редакциите .

                      Момчета, момчета ако можех бих ви дал права, да видите, че не е толкова лесно. Явно си нямате престава кокло трудно се прави такава организация. Седнете, успокойте се, помислете и ще се сетите за какво говоря...
                      Последно редактирано от Танасе; 25-03-09, 08:58. Причина: допълване
                      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                        Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                        Ако кажа НЕ все едно,че съм излъгал,ако кажа ВСИЧКИ пак лъжа.Но некои пичове се зимат много насероиозно и превръщат форума от форум в някаква лична битка срещу вятърни мелници и става един Панаир............да се смееш ли да плачеш ли. Както и да е аз отбелязвам ДА......
                        +10 ДА

                        Коментар


                        • #13
                          До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                          Администраторът обаче е длъжен да отбележи следният факт: Има някакво голямо противоречие между това което пишат тук някои участници и това което мислят... Иначе не мога да си обясня как от една страна има недоволни от Модерацията в ендуро раздела... но до мен няма нито едно оплакване от нея...

                          За да може някой да се оплаква че еди кой си Модератор е взел пристрастно решение то трябва да е изчерпал поне възможностите които има... Аз лично и при най-добро желание нямам никаква възможност да чета всички теми, да знам къде и какво се случва... И основно се занимавам с администрация... Т.е. ако някой от нещо е недоволен, включително правила, отношение или въобще е забелязал нещо нередно, ме уведомява и разглеждаме какво се е случило и защо...


                          До момента няма нито една забележка към работата на Модератор в ендуро раздела... Тъй че бъдете сериозни и не се оплаквайте по такъв смешен начин. Който си тежи на мястото не се страхува да застане с името си и да посочи нередност която е забелязал...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                            Много рядко,но пък без тях щеше още да четем латиница тука......
                            Немоем да дишаме без тях

                            Коментар


                            • #15
                              До: Според Вас превишават ли правата си Модераторите?

                              Гласувах с Да, но ако имаше възможност бих гласувал с "понякога".Аз мисля че за да има обратна връзка и ние, редовите участници в форума да се чувсваме уважавани, там където модератора е внесъл промени или е изтрил нещо да си напише името и в краткост мотивите за това.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X