Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    ИЗвинете за ОФТОПИКа - искам като на ГОЛДИ логото, някой може ли да ми го направи в ПС или ИПС или готин векторен формат, няма значка какъв?

    Искам да си направя такива няколко - разбира се ще си сложа и от червените с логото на сайта

    Благодаря предварително.

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      ИЗвинете за ОФТОПИКа - искам като на ГОЛДИ логото, някой може ли да ми го направи в ПС или ИПС или готин векторен формат, няма значка какъв?

      Искам да си направя такива няколко - разбира се ще си сложа и от червените с логото на сайта

      Благодаря предварително.

      Поздрави,
      а него пита ли. все пак си е негово.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
        а него пита ли. все пак си е негово.

        Не знаех, ей сега

        Мерси Коко
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
          а него пита ли. все пак си е негово.

          Че и изпит има. В Рио де Лайнаре ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Нещата започнаха де се нареждат,само трябва да уточним къде/на кое/ място предлагате да си залепваме стикерите.Според мен уточняването е нужно - нека ги лепим на едно и също място за да е уникално!Прочетох доста подходящи предложения и според мен трябва да е на видимо място с /изключение на предното стъкло/примерно предлагам стикера да се залепи от лявата страна на джипа, средна или задна греда става и на стъклото?Как ви се струва идеята и какво предлагате колеги?

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              Нещата започнаха де се нареждат,само трябва да уточним къде/на кое/ място предлагате да си залепваме стикерите.Според мен уточняването е нужно - нека ги лепим на едно и също място за да е уникално!Прочетох доста подходящи предложения и според мен трябва да е на видимо място с /изключение на предното стъкло/примерно предлагам стикера да се залепи от лявата страна на джипа, средна или задна греда става и на стъклото?Как ви се струва идеята и какво предлагате колеги?
              а който има да ги отлепя ли.

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Няма такова нещо просто предлагам,може дори които нямаме да ги лепнем там,където вече ги имате?Само пишете къде точно защото все пак е по издържано да сме еднакви - нали това е идеята и да не забравяме,че стикера по един или др.начин ще е лице на форума!

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Стандартизирано място едва ли е удачно, защото модели всякакви. Някои са с гюрук, други с хардтоп, а и двете могат да се свалят. Резервните гуми са на различни места. Някои са двуцветни и единия цвят е червен... Така че за всяка кола е специфично.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Нека да вървят нещата 1 по 1.
                    1. Да се разберем за вид, цвят и размери.
                    2. Да ги поръчаме.
                    3. Да си ги получим.
                    и 4. През това време, ще мислим къде и по колко да лепим.
                    Добре, че лентичките за рег. табели не могат да се сложат на чистачките.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                      Стандартизирано място едва ли е удачно, защото модели всякакви. Някои са с гюрук, други с хардтоп, а и двете могат да се свалят. Резервните гуми са на различни места. Някои са двуцветни и единия цвят е червен... Така че за всяка кола е специфично.
                      Хрумна ми, че за стандартизирано място може да се ползва външната част на лявото огледало...Поради няколко причини...Първо - всички го имат Второ - когато колега идва срещу теб знакът се пада от близката до шофьора страна, т.е. лесно ще се познаваме. Трето - площта е сравнително голяма и може да се залепи стикер с приличен размер. Четвърто-не попадаме под ударите на закона за забрана на лепенки и стикери по стъклата! Пето - площта е достатъчно малка, за да бъде почистена с едно движение на ръката след някой зверски offroad...

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от valdy Преглед на мнение
                        Хрумна ми, че за стандартизирано място може да се ползва външната част на лявото огледало...Поради няколко причини...Първо - всички го имат Второ - когато колега идва срещу теб знакът се пада от близката до шофьора страна, т.е. лесно ще се познаваме. Трето - площта е сравнително голяма и може да се залепи стикер с приличен размер. Четвърто-не попадаме под ударите на закона за забрана на лепенки и стикери по стъклата! Пето - площта е достатъчно малка, за да бъде почистена с едно движение на ръката след някой зверски offroad...
                        За някои колеги огледалата не са част от автомобила, а консуматив
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от valdy Преглед на мнение
                          външната част на лявото огледало
                          Обаче идеята е добра
                          Колкото до тези на коите огледала е консуматив: първото че не се движат много-много по пътища, второто че цената на лепенка със сигурносте по-низка от цена на едно огледало...
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от valdy Преглед на мнение
                            Хрумна ми, че за стандартизирано място може да се ползва външната част на лявото огледало.......
                            Тази идея и на мен ми харесва.
                            О899 2б2 1З2

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                              Нещата започнаха де се нареждат,само трябва да уточним къде/на кое/ място предлагате да си залепваме стикерите.Според мен уточняването е нужно - нека ги лепим на едно и също място за да е уникално!Прочетох доста подходящи предложения и според мен трябва да е на видимо място с /изключение на предното стъкло/примерно предлагам стикера да се залепи от лявата страна на джипа, средна или задна греда става и на стъклото?Как ви се струва идеята и какво предлагате колеги?
                              Мойта има тук:


                              от другата страна на същото място и на задното стъкло в долния десен ъгъл.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Какво толкова сте се зачудили къде? Който има желание - да слага, където му харесва отляво или/и отзад. Джипки различни, вкусове различни.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X