Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    За да не стават препирни и разправии, предлагам поздравът да става по стария и добре изпитан начин, с присветкане с фаровете, по следната схема:

    --- ··-· ··-· ·-· --- ·- -·· -····- -··· ··- ·-·· --· ·- ·-· ·· ·- ·-·-·- -·-· --- --

    Легенда:
    - дълго присветкане
    . късо присветкане
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #77
      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Браво едно сериозно мнение на alex_markov
      Първоначално публикуван от STEF BMW
      Ето за това става въпрос,паркирали един до друг,а не се познават.Поне си запознали Фронтерите.
      Пишете и най-вече качвайте снимки на нещо уникално и примерно външни подобрения по джипа защото сме много и рег.номера се помнят трудно,а визуалната памет е като хард диск.Примерно моята ще я познаете по това!..Темата я отварям поради това,че всички живеем под едно небе и пътуваме къде ли не,много често на едни и същи места.Та не би било лошо когато се срещнем да се видим,запознаем,пък що не и да пием по бира?
      -той човека го е написал
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #78
        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Отново ЗАЯВЯВАМ, че никога не съм имал намерението, желанието и дори идеята да изземвам каквито и да е било права, лого-та или каквато и да е било там друга собственност на създателите на форума или на когото и да е било друг!!! Просто предложих да дадете идеи за изработването на прости, тъпи, пластмасови лентички по които до се разпознаваме. Вие ме изкарахте печалбар и пират, желаещ да ограби собствениците на форума. Ами майната му вече!
        Последно редактирано от disem; 07-11-07, 19:44.

        Коментар


        • #79
          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          За да не стават препирни и разправии, предлагам поздравът да става по стария и добре изпитан начин, с присветкане с фаровете, по следната схема:

          --- ··-· ··-· ·-· --- ·- -·· -····- -··· ··- ·-·· --· ·- ·-· ·· ·- ·-·-·- -·-· --- --

          Легенда:
          - дълго присветкане
          . късо присветкане
          Това за Джйип не е приложимо.
          Няма време за повече от една буква.

          Коментар


          • #80
            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            За да не стават препирни и разправии, предлагам поздравът да става по стария и добре изпитан начин, с присветкане с фаровете, по следната схема:

            --- ··-· ··-· ·-· --- ·- -·· -····- -··· ··- ·-·· --· ·- ·-· ·· ·- ·-·-·- -·-· --- --

            Легенда:
            - дълго присветкане
            . късо присветкане
            Ай стиа ве. Ще ми залепне релето от толкова святкане, ще си изкълча китката и после кой ще ходи по разходки...

            Коментар


            • #81
              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
              Отново ЗАЯВЯВАМ, че никога не съм имал намерението, желанието и дори идеята да изземвам каквито и да е било права, лого-та или каквото и да е било там друга собственност на създателите на форума или на когото и да е било друг!!! Просто предложих да дадете идеи за изработването на прости, тъпи, пластмасови лентички по които до се разпознаваме. Вие ме изкарахте печалбар и пират, желаещ да ограби собствениците на форума. Ами майната му вече!
              Стига бре човек, не се ядосвай. Едва ли колегите са имали това предвид, кой може да забогатее от такава работа. Аз бих организирал направата им, не е проблем, може да е само надпис на интернет адреса с определен шрифт и логото в началото, ама ако ги поръчам и после дойдат в Бургас ще си сложат 10 човека, знам ги поименно. А после за повечето колеги из страната как ще става, не си струва за лентички по два лева да се ползва куриерска услуга за пет лева, а и истината е че нямам възможност и време да се занимавам с разпространението им, иначе имам телефона на човека които ги изработва, ако някои се интересува ще му го пратя.

              Коментар


              • #82
                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Форума си има отличителен знак:

                Всеки може да си залепи по една лепенка и да се познаваме
                Аз имам залепена от червената на предното и задното стъкло на джипа.

                П.П. Всеки може да си поръча лепенка в някоя фирма за реклами която изработва надписи от самозалепващо фолио.

                Коментар


                • #83
                  До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Уважаеми колеги, мисля че не е необходимо всяка идея постепенно да се обръща на конфронтация и някой да е обиден... Хайде да оставим споровете настрана и наистина да помислим за отличителни знаци което е добра идея.

                  Лентичките под номерата са отлично хрумване но аз поне не виждам на тях възможност за нещо повече от текстов надпис OFFRoad-Bulgaria.com Може би ако се направи в червено и с тънка оградителна линия ще е по-видим...

                  Колкото до знаците които наистина могат да се видят и са отличими на общия фон то малко по-горе са цитирани. Към момента по-добро предложение няма пък и смятам че напълн отговарят на изискването да са добре видими и уникални... Поне аз ги забелязвам на машини на колеги дори и в най-натоварения трафик безпроблемно...

                  Цитирания по-долу знак засега поне няма алтернатива. Не виждам и причина да го сменяме. Ако някой обаче има по-добра идея да я съобщи в съответния графичен вид...

                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #84
                    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Аз първо за бял се сетих но червен надпис под номера определено ще е по-добре.
                    Така освен текста ще се разпознава и по цвят защото масово надписите там са бели.

                    Червеното лого на форума също се забелязва от далече. А зеленото не.

                    Коментар


                    • #85
                      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Колеги,чета и не вярвам?Защо е нужно да се изяждаме един друг - нали сме от един ОТБОР и сега е момента да станем едно цяло /малко силно се изказах,все пак съм само с едно зелено квадратче/,но тук,както и в други теми възникнаха спорове /СТРАННО/,които с нерви няма да се изгладят и решат!Червения знак е добър,но не можах да разбера дали всеки участник тук може да си го постави на джипа или самоооо!!???

                      Коментар


                      • #86
                        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Червения знак е добър,но не можах да разбера дали всеки участник тук може да си го постави на джипа или самоооо!!???
                        Е, хайде сега...Доколкото разбрах от прочетеното до тук няма да има класови разделения Пък и Венци нищо не каза преди няколко поста, така че...Все пак логото си е негово, той решава, но мисля, че няма да има нищо против всеки, който по някакъв начин носи вътре в себе си част от духа и идеята на този форум да си сложи и знак на своя автомобил...

                        Коментар


                        • #87
                          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          Червения знак е добър,но не можах да разбера дали всеки участник тук може да си го постави на джипа или самоооо!!???
                          Всеки който иска може да си сложи лепенката на джипа

                          Коментар


                          • #88
                            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                            Колеги,чета и не вярвам?Защо е нужно да се изяждаме един друг - нали сме от един ОТБОР и сега е момента да станем едно цяло /малко силно се изказах,все пак съм само с едно зелено квадратче/,но тук,както и в други теми възникнаха спорове /СТРАННО/,които с нерви няма да се изгладят и решат!Червения знак е добър,но не можах да разбера дали всеки участник тук може да си го постави на джипа или самоооо!!???
                            Всеки може да си го направи и да си го постави.
                            Направих го на векторен файл и го качих във ФТПто за да няма свободни съчинения и всички стикери да са еднакви.


                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...garia_logo.eps

                            Коментар


                            • #89
                              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                              Червения знак е добър,но не можах да разбера дали всеки участник тук може да си го постави на джипа или самоооо!!???
                              Никой и никога не е налагал някакви ограничения върху използването на стикерите с логото на форума.
                              Доколкото разбирам, проблемът е единствено с наличието на отпечатани стикери. Поради тази причина някои колеги са поели инициативата да поръчат за своя сметка. Примерно стикерът, който стои на задното ляво стъкло на моя Патрул, ми е даден от Vladi333, който беше си направил някакво количество.

                              Ако имаш къде да ти го направят, няма проблем да си свалиш EPS файла, към който има пуснат линк във форума и да го дадеш на печатарите.

                              П.П. Става въпрос именно за файла, направен от kinex.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #90
                                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Точно така, всеки е свободен да си печата стикера колкото иска и го лепи на автомобилите си... офисите... въобще когато желае да се идентифицира като участник тук
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X