Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    И за мен по 5 бр. от двата вида!!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Eй, ти ще си имаш запас за години
      Определно..
      Но може пък на тези стикери да им намери жипки
      LZ1HRD

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от hilllti
        От кой вид по колко бройки?
        И аз бих искал на прозрачен фон. От двата вида - за отвън и отвътре. За бройки и аз искам повечко. По между 6 и 10 от вид. Каквото е най-удобното число спрямо листите фолио. Ако е все тая давай по 10. Пък да има .
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          може и за мен по 10 броя. от вида като на пепи.за вътрешен и външен монтаж.

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Всъщност,5бр на бяло фолио и 5прозрачно,та 10
            sigpic УАЗ-452

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Вече им хванах бройката,
              но май е най добре да направя по една от вид, да се удобри и след това да се направи поръчка по обем
              Понеже има една приказка "100 души 100 мнения"

              Ако не, кото гледам логото, бялото окол пътя е фон, и дава цвят на буквите и част от дълбочината на пътя, т.е не може да е прозрачно. Логото се запазва 100%, самоче в едната ситуация лепилния слой е отвътре а в другата отвън.
              LZ1HRD

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                Ако не, кото гледам логото, бялото окол пътя е фон, и дава цвят на буквите и част от дълбочината на пътя, т.е не може да е прозрачно. Логото се запазва 100%, самоче в едната ситуация лепилния слой е отвътре а в другата отвън.
                И аз така си представям. Бялото в кръга е част от самото лого. Мисля, че като се казва прозрачно се има предвид това извън кръга, ако стикерите са квадратни.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                  И аз така си представям. Бялото в кръга е част от самото лого. Мисля, че като се казва прозрачно се има предвид това извън кръга, ако стикерите са квадратни.
                  Точно за това говоря.Благодаря за уточнението.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                    Вече им хванах бройката,
                    но май е най добре да направя по една от вид, да се удобри и след това да се направи поръчка по обем
                    Понеже има една приказка "100 души 100 мнения"

                    Ако не, кото гледам логото, бялото окол пътя е фон, и дава цвят на буквите и част от дълбочината на пътя, т.е не може да е прозрачно. Логото се запазва 100%, самоче в едната ситуация лепилния слой е отвътре а в другата отвън.
                    Ами да , и аз се замислих-губи си смисъла

                    Е квадратното не се ли изрязва, нали става въпрос че прозрачното не може да замени бялото, а и ника няма да се вижда изобщо
                    Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:09.
                    sigpic УАЗ-452

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                      ако стикерите са квадратни.
                      Квадратни ще са по удобни за след довършителни работи(имам впредвид, като излезнат на голям лист) но кръгли може би ще са по стилни...
                      Но това май не е от голямо значение

                      Първоначално публикуван от JC
                      Е квадратното не се ли изрязва, нали става въпрос че прозрачното не може да замини бялото, а и ника няма да се вижда изобщо
                      Не, идеята на квадрата е извън контура на логото с ника, той няма отношение към самия елемент, защото е прозрачен извън кръга, а логото си е такова каквото го знаем.
                      Просто в едната сит.е отвън а вдругата отвътре.Разлика във визията няма да има
                      Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:09.
                      LZ1HRD

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        А кой e шрифтa на никовете във форума? На мен ми прилича на Tahoma Reg. ...
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                          А кой e шрифтa на никовете във форума? На мен ми прилича на Tahoma Reg. ...
                          Колега, Arial-bolt и излиза много добре
                          [SIGPIC][/SIGPIC]
                          SJ 413

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
                            Колега, Arial-bolt и излиза много добре
                            Всъщност с Arial е най удобно
                            Иначе шрифта много прилича на Таhoma но май не е (опитах се да ги сравня) Администраторите могат да ни кажат, ако се държи да са точно в този шрифт...Аз мисля, че това няма особено значение
                            LZ1HRD

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от hilllti
                              Не, идеята на квадрата е извън контура на логото с ника, той няма отношение към самия елемент, защото е прозрачен извън кръга, а логото си е такова каквото го знаем.
                              Просто в едната сит.е отвън а вдругата отвътре.Разлика във визията няма да има
                              Здравей задочно колега, само да попитам? Моят ник и на колегите JC и moni_ts ги правих сам.
                              Та въпроса е формата е PSD цвят CMYK в фотошоп са правени , мисля че няма да има проблем при печата?
                              [SIGPIC][/SIGPIC]
                              SJ 413

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                                Всъщност с Arial е най удобно
                                Иначе шрифта много прилича на Таhoma но май не е (опитах се да ги сравня) Администраторите могат да ни кажат, ако се държи да са точно в този шрифт...Аз мисля, че това няма особено значение
                                Да почти е същия , поне аз не виждам разлики.

                                За мен по 5 броя от двата вида! 5х
                                Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:19.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                SJ 413

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X