Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
    П.П. Става въпрос именно за файла, направен от kinex.
    Само дето този фаил не иска да се отваря.
    Сложете го като снимка това лого да го видят всички защото явно не всеки може да го отвори

    Коментар


    • #92
      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
      Само дето този фаил не иска да се отваря.
      Сложете го като снимка това лого да го видят всички защото явно не всеки може да го отвори
      Ами то е по-важно да могат да го отворят в печатницата.

      Във файла е червеният вариант на стикера, който и ти си пуснал на картинка по-горе.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #93
        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Вижте колко колеги разглеждат темата! 'айде малко по-сериозно!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #94
          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
          'айде малко по-сериозно!
          Кое е несериозното?!? Kinex е направил логото във вид на векторна графика за да може лесно да се прави в различни размери без загуба на качество. Затова форматът е EPS и затова е нормално да не могат всички да го отварят, защото нямат необходимия за целта софтуер.

          Нито една фирма, която се занимава с отпечатване на стикери и др. подобни не би трябвало да има и най-малкия проблем да го отвори и използва.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Аз за пловдивски окръг мога да поема ангажимента да направя лепенки. Трябва ми само размер и цвят. И да се уточнят бройките разбира се.

            Коментар


            • #96
              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Че оная черната с костите дето я измислих още не съм я заслужил. Не съм достатъчно грозен. В смисъл джипа.
              Трай си , че руснаците ще научат и ще си я вземат, тази черната.
              То да я носиш е въпрос на идеология и сърце, а не на измислил не измислил, копирал или не, още по малко грозен или красив.
              Не че си красив де.
              LZ1VMH

              Коментар


              • #97
                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                Трай си , че руснаците ще научат и ще си я вземат, тази черната.
                То да я носиш е въпрос на идеология и сърце, а не на измислил не измислил, копирал или не, още по малко грозен или красив.
                Не че си красив де.
                Кой не ме харесва няма вкус.

                Коментар


                • #98
                  До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Аз съм си сложил на буса и на пикапа тези лепенки и много се гордея, че ги имам.На джипа бих си сложил но за стъкло вътрешна и ако някъде има с удоволствие бих си купил.Лично моето мнение е че обозначавайки се по някакав начин то ти споделяш разбиранията на този форум и ще съблюдаваш неговите морално- етични норми. Дали имаш право на ПЛ и ли не това мисля че е друг въпрос.Колкото по малко се делим на групи толкова по единни ще бъдем.Целта е все пак да си помагаме взаимно и да изпитваме удоволствие от това.Много е благородно това което Венци написа.

                  Коментар


                  • #99
                    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Ето го прикачен като PDF, за съфорумниците, които имат проблем с EPS-а. В печатниците и така го приемат.

                    При мене обаче излиза не червен, а червено-кафяв.
                    Прикачени файлове
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      То и jpeg да им занесеш пак ще ти го приемат... единствено няма гаранция, че ще излезе точно това дето виждаш на монитора... Има дадени EPS и PS файлове в темата и наистина е най-добре да се ползват именно те.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Скъпи колеги желая да си поръчам 4 броя лепенки, които да залепя от вътре на стъклата, 8 броя по-малки за да нашаря АТВ-етата, ама едното АТВ е бяло, а другото-червено, значи не трябва да са на прозрачно фолио и 6 броя лентички за подложка на номера, за да си ги поставя на семейните автомобили, т.к. джипа го карам рядко.
                        Нямам никакви други изисквания и предпочитания. Присъединявам се към решението на мнозинството.
                        Сега аз и моето семейство, като видим рязан и/или кален джип независимо дали сме с л.а. или SUV, го оглеждаме и вече ми се случи 1 път, когато изпреварвах SUV естествено се заглеждах и си навлякох агресивно отношение от водача му.
                        За да не се получава така и да не се гледаме като котараци по пътищата е хубаво да имаме отличителни белези.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          В jpeg има загуба на качество. В другите три няма. И трите са векторни. Изобщо и трите са PostScript, в различни варианти. Ако в печатницата си знаят работата всичко ще е наред. Ако пък са некадърници, каквото и да им дадеш, все могат да окепазят работата.

                          Аз съм давал и PDF-и. Все им е тая.

                          Е, предложете някоя печатница, и да действаме. Особено ако могат да направят от тия, дето се лепят на стъклото отвътре, ще е много добре. Тая, с която аз съм работил, не прави лепенки за съжаление.

                          Сега ми хрумна - може и в по-голям вариант да ги направим - примерно да се лепнат върху калъфа за резервната гума.
                          Последно редактирано от sparkybg; 08-11-07, 13:39.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Аз моята поръчка я дадох, ама на кого ли?
                            Колеги нека някой да се ангажира и ако е от София най-добре, т.к има и повече фирми за такива услуги, а и повечето сте от там.
                            И за табелките също.
                            Ами за да не става говорилня ,първо трябва да се определи точната бройка желаещи и по колко броя ще вземат ,за да се поръчат от който и да е от нас ,но от бройката ще зависи цената.Всички знаете ,че не е едно и също да поръчаме 200 или 2000.
                            B+

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                              Ами за да не става говорилня ,първо трябва да се определи точната бройка желаещи и по колко броя ще вземат ,за да се поръчат от който и да е от нас ,но от бройката ще зависи цената.Всички знаете ,че не е едно и също да поръчаме 200 или 2000.

                              Абсолютно вярно.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Еми добре. Нека да уточним и размерите тогава. И ако ще са няколко варианта, аз най-вероятно ще поръчам от всичките по няколко, пък после ще преценявм, в зависимост от размера, къде ще е подходящо да ги залепя.

                                А и съм навит да платя за повече, пък после ако на още някой му потрябва да няма нужда пак да поръчваме. Не съм много в час, но мисля че цената не би трябвало да е непоносима.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X