Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Моята поръчка вече я дадох.
    Нека, тези които са сериозни да напишат кой колко и какви знаци желае и този, който се наеме просто ще ги преброи, за да поиска оферта и получи добра цена.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Добре. Аз бих поръчал по десет от всеки вариант. Така ще има и за мен, и за по няколко човека, като се видим ня някоя среща.

      Дайте да преценим какъв размер ще е подходящ за предно стъкло, за задно, за вратите, за задна врата/капак, за калъф.

      Ще поръчаме само от тия, за които се съберем достатъчно желаещи. Другите размери ще чакат. Бройката е ясно, че най-вероятно ще е кръгла, но това си зависи от печатницата все пак.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Диаметър 10 см. на прозрачна основа бих залепил отвътре на предния прозорец. На задния може и по голяма.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          И аз мисля че 10 е добре за предно стъкло.

          Отзад може и на ламарината. Тя и без това резервната гума пречи на стъклото.

          предлагам 3 ватианта: 10,15 и 20см.

          по-малки от 10см мисля няма да са достатъчно четливи от повече от метър.

          То май за тия-кръглите си имаше и някакви стандарти, ама като не знам...
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Катаджиите как ли ще реагират,като ни видят целите облепени?До колкото си спомням колата трябва да е на фирма за да има лепенки----ако не се лъжа
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Съгласен съм с две вътрешни 10 сантиметрови за предното и задното стъкло(не знам за цветовете дали да са различни).Сега е по-важно къде да поръчваме.(не че нямам идея,но е хубаво създателите на сайта да кажат)
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                И аз съм За, да се направят на едно място!
                Всички да са еднакви. Ще следя темата редовно
                да не изпусна информация!
                [SIGPIC][/SIGPIC]
                SJ 413

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                  Катаджиите как ли ще реагират,като ни видят целите облепени?До колкото си спомням колата трябва да е на фирма за да има лепенки----ако не се лъжа
                  Стикерите,онези големите и фирмените,се отбелязват в талона на колата,когато минаваш през каналите да регистрираш.За малките ЗДП твърди ,че не трябва да пречат на видимостта на водача.

                  Едно време забраниха всякакви стикери по стъклата ни,а сега със закони ни задължиха да слагаме на предното стъкло какво ли не...и всичко грозно.

                  Брой 20 от 5 Март 1999 на ДВ-СТАРА РЕДАКЦИЯ
                  Чл. 105. Забранено е ограничаването на видимостта през стъклата на предните врати и на задното стъкло. Ограничаването на видимостта през стъклата на задните врати се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.

                  Брой 43 от 26 Април 2002 на ДВ-НАЙ-НОВА РЕДАКЦИЯ
                  Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.
                  (2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила.
                  Последно редактирано от adwokat; 08-11-07, 15:27. Причина: добавих текстове от ЗДП-стар и нов
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Не зависимо от размера ще са различни от другите лепенки, като BG, "бебе в колата" на застрахователи и други, като форми и цветове. Когато примерно се разминавам с Кинекс-а това би трябвало да става за части от секундата, но ако няма друго по което да му разпозная джипа, поне лепенката е характерна и изпъкваща/набиваща се в очи/.
                    Ако примерно вместо нашия надпис голфаджийте напишат "ГОЛФ 3 ФОР ЕВЪР" пак казвам примерно, е ще ги сбъркам, но за кратко.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                      Катаджиите как ли ще реагират,като ни видят целите облепени?До колкото си спомням колата трябва да е на фирма за да има лепенки----ако не се лъжа
                      НАРЕДБА № I-45 ОТ 24 МАРТ 2000 Г. ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА, ОТЧЕТА ПУСКАНЕТО В ДВИЖЕНИЕ И СПИРАНЕТО ОТ ДВИЖЕНИЕ НА МОТОРНИТЕ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА И НА РЕМАРКЕТАТА, ТЕГЛЕНИ ОТ ТЯХ
                      ...

                      Чл. 47. (1) (Изм. - ДВ, бр. 93 от 2006 г.) Поставянето на други табели, надписи и емблеми върху превозните средства се регистрира от структурните звена на "КАТ-ПП", ако не са в противоречие с действащите нормативни актове.
                      (2) (Изм. - ДВ, бр. 105 от 2002 г.) Всички надписи се изписват на български език с изключение на запазените търговски марки. Надписите и емблемите могат да се дублират на чужд език.
                      (3) Забранява се изписването или залепването на надписи и емблеми върху стъклата и фаровете на МПС с изключение на разрешените с нормативни актове.
                      (4) Наличието на надписи и специални сигнали на моторните превозни средства се отразява в регистрационното им състояние.
                      Ей тази тъпотия си стои от времето на Бонев. Това им беше борбата с мутрите-застрахователи ...

                      http://www.rta.government.bg/n_uredba/ni_45.html
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Преди 10 години карах жигулата с една жълта и една бяла крушка за късите светлини.
                        От километри се виждаше къде отивам и всички ме познаваха по това.

                        Няма закон, който забранява. И е много тарикатско да пуснеш една мигаща, като срещнеш колега на пътя.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Гадно...
                          Е вие сте го прочели, но дано пътните полицай да на четат форума ни.
                          Надявам се, че нормативните актове не са ги прочели.
                          А на моите МПС-та има стикери с надпис за маркиране и на застраховател. Има ли нормат. акт в който да пише, колко и какви маркировки и от коя фирма да бъдат направени? Аз имам 2 различни на колата си. Защо да не се маркирам и с OFFRoad-Bulgaria?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Изпреварихте ме...

                            Тъпа история, като един куп други неща.

                            Явно тия-големите на са желателни. Стандарта е 108мм за кръгли лепенки май.

                            По тая наредба излиза че всички лепенки, дето ни задължават да сложим са незаконни. Тия на застрахователите пък съвсем. Както и тия за маркирането.

                            Бах'ти тапирите.

                            Аз ще си сложа. Да правят каквото искат.

                            Всички шкоди от еуратек имат лепенка на задното стъкло. Някои и по-големи лепенки на задните колонки. Значи всички са за глоба.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Видно от забраната за поставяне на стикери и какво ли не още върху стъклата и фаровете на колите,остават 2 възможности:

                              1.Стикерите да са върху купетата.
                              2.Вместо стикери да се използват пластмасови планки върху ДК номера с надпис.
                              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                ...
                                А на моите МПС-та има стикери с надпис за маркиране и на застраховател. Има ли нормат. акт в който да пише, колко и какви маркировки и от коя фирма да бъдат направени? Аз имам 2 различни на колата си. Защо да не се маркирам и с OFFRoad-Bulgaria?
                                Аз ще си маркирам колата с нашите лепенки, пък когато ми я спрат от движение ще му мисля!
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X