Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Аз карам от почти година с 3 лепенки, спирали са ме няколко пъти и никой не е казал нито дума за тях, полицайте това не ги интересува! освен ако не си залепиш 60 сантимертова на предното стъкло може би.
    no signature no problems

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      В интерес на истина вече втора седмица карам с три чифта лепенки, и още нито един полицай не ме попита ЗАЩО БРЕ ? Може би просто не успяват да ме спрат!?! От рода: не че бързо карате, просто низко летите А може би защото лепенките са отзад, и като ги видят вече е късно да дигат палката Ще сложа една и на ляво огледало и след някоя друга седмица ще докладвам
      А ти замислил ли си се,че и полицаят може да е от този форум
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
        А ти замислил ли си се,че и полицаят може да е от този форум
        Може, всички или почти всички полицаи между Плевен и София, тия от София, Плевен, Троян, Ловеч и т.н. Знам ли
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Нещата започнаха де се нареждат,само трябва да уточним къде/на кое/ място предлагате да си залепваме стикерите.Според мен уточняването е нужно - нека ги лепим на едно и също място за да е уникално!Прочетох доста подходящи предложения и според мен трябва да е на видимо място с /изключение на предното стъкло/примерно предлагам стикера да се залепи от лявата страна на джипа, средна или задна греда става и на стъклото?Как ви се струва идеята и какво предлагате колеги?
          Привет съгражданино и поздрави за сполучливата и навременна тема!
          Ето какво разбрах от нея :

          ЦЕЛ- опознавателна, за взаимопомощ, запознанство или контакт

          ВИД- стикер, утвърден и разработен , лесно достъпен при добро желание, без изискване за някаква организация

          МЯСТО- колегата VALDY е напиал пет причини кое да е то

          ИЗРАБОТКА- направи си сам

          Всичко това ДУБЛИРАНО с едно пресветване на светлините, което

          - заостря вниманието
          -респектира участниците в движението да управляват МПС поне 5 км по правилата
          - служи за поздрав между нас


          Ако някой иска да обобщи по- подробно , или внесе корекции по горенаписаното- привет!
          Ако някой може да пусне анкета на базата на тази подложка- привет!
          Да не се помайваме, щото разтегне ли се във времето и създават ли се допълнителни организации, което неминуемо ще доведе до спорове и още протакане- просто ти убиваме чудесната идея, за която те поздравих предварително.
          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Уж съграждани пък не се познаваме,ето поради това има тази тема!Уважение към всички!...

            Коментар


            • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Поръчах. 100бр. Обаче върху бяло фолио, за външно лепене. Друго не могат да направят. Не могат и да ги изрязват, ама това е лесно решим проблем. Ще са готови във вторник.

              Цената е смешна - 20лв. за всичките. Да видим обаче какво ще е качеството...

              Ето тук още нещо интересно: http://v4.10x.bg/?submodul=pp.lepenk...=pechat&lng=bg
              Колега, да ме имаш и мен в предвид за лепенките
              А за полицаите няма страшно,колко пъти са ме спирали и нищо даже им е интересно,пък освен с кръглите на форума съм и със "страшните" черни на Голди

              Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
              Че и изпит има. В Рио де Лайнаре ...
              И поправителен.......
              Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:51.
              sigpic УАЗ-452

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Първоначално публикуван от JC
                И поправителен.......
                Вчера 10 човека минаха изпита в долината на закъсалите виетнамки,мисля лично да им подаря по две лепенки,поне за спомен преди да сам се отказали от Off Road
                Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                LZ1BGM Тел.0887482136

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Готов съм!!!!
                  някой ако иска от ЕСКИЗАРАТА да пише
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                    Готов съм!!!!
                    Колега, името на стикера в копир цетнъра ли ти го правят,или преди това го правиш?
                    Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:53.
                    sigpic УАЗ-452

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                      Готов съм!!!!
                      някой ако иска от ЕСКИЗАРАТА да пише
                      С какъв диаметър ги направи?Можеш ли да ми поръчаш с моето лого 10-на бр. и да ми ги пуснеш по пощата.За парите не се тревожи-начини колкото искаш.Става и авансово,само кажи колко?Пусни ЛС,ако няма да те натоваря с услугата.
                      Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:53.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Браво ей тва ще си го лепна на джипа с моят ник.

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Tака с никовете е хубаво.Как мога да си направя.Ако ми изпрати някой модела,предполагам че фирмата която ще го направи,знаят как да ми изпишат името и да отпечатят стикерите.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                            Колега, името на стикера в копир цетнъра ли ти го правят,или преди това го правиш?
                            И в копир центъра може и аз го правя прави се с "CorelDRAW X3"

                            Първоначално публикуван от maxxx
                            С какъв диаметър ги направи?Можеш ли да ми поръчаш с моето лого 10-на бр. и да ми ги пуснеш по пощата.За парите не се тревожи-начини колкото искаш.Става и авансово,само кажи колко?Пусни ЛС,ако няма да те натоваря с услугата.
                            диаметъра е 8-см (80мм) защото 10 е много голямо лепим ги на страничните стъкла Стефан ще снима като ги лепнем на неговата и ще кача снимки.ЗА услугата няма да ме натовариш ще ти пусна Л.С.

                            Първоначално публикуван от adwokat
                            Tака с никовете е хубаво.Как мога да си направя.Ако ми изпрати някой модела,предполагам че фирмата която ще го направи,знаят как да ми изпишат името и да отпечатят стикерите.
                            Както писах се прави с "CorelDRAW X3" файла който го има в темата с разширение EPS File

                            Идеята мисля да я патентовам,а патента "струва" 1бр.-бира
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • Идеята мисля да я патентовам,а патента "струва" 1бр.-бира
                              P.S.-някй да не го вземе на сериозно!!!

                              За лепенките пишете на Л.С. да не спамим темата!!!

                              Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 15:54.
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                И аз малко се помъчих!
                                Във фотошопа но излиза в формат PSD
                                но не знам от него формат , би ли могло да се печати?
                                [SIGPIC][/SIGPIC]
                                SJ 413

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X