Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Лепенки ги има отдавно, не мисля че трябва да откриваме топлата вода.....А има също и ПЛ. Във връзка със това по-добре да направим анкета дали е удачно хора без ПЛ, да се обозначават като членове на форума. Дали с лепенки, дали по някакъв друг начин....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #32
      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Лепенки ги има отдавно, не мисля че трябва да откриваме топлата вода.....А има също и ПЛ. Във връзка със това по-добре да направим анкета дали е удачно хора без ПЛ, да се обозначават като членове на форума. Дали с лепенки, дали по някакъв друг начин....
      Е защо само с "+Пл"? аз мисля, че това е право на всички участници тук, дали има или няма "+ПЛ" не го прави недостоен да си сложи обозначителен знак.
      Форума е на всички, ограниченията станаха много.
      Не съм съгласен изобщо на такава анкета.
      LZ1PER

      Коментар


      • #33
        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Не претендирам че аз мога, или искам да определям кой е достоин, а кой не е. Обаче и +ПЛ не съм го измислил аз, та в такъв случай е редно да чуем мнението на г-н Петров по въпроса.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #34
          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Не претендирам че аз мога, или искам да определям кой е достоин, а кой не е. Обаче и +ПЛ не съм го измислил аз, та в такъв случай е редно да чуем мнението на г-н Петров по въпроса.
          Емблемата я има побликувана някъде из форума (не помня къде беше, ама си я свалих на харда) и на практика всеки, дори и не член на форума може да си я дръпне и направи лепенка. Нищо чудно утре да я видим лепната на некой Икарус от ГТ.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #35
            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Абе то по принцип и аз си мисля, че на никой не може да му се забрани да си слага каквито и да е лепенки, но според мен слагането на лепенки си е все пак и някаква отговорност към форума и към хората в него.

            Отговорност и с поведението си и с държанието си на пътя.

            Така, че всеки наистина трябва сам да си прецени, дали е достоен да си ги слага. Въпрос на самопреценка.
            ... to be continued

            Коментар


            • #36
              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              И аз нямам претенции.
              Дима, направи по-красиви де, аз също нямам лепенка и кво сега да се прецакам и да си лепна от грозните ли. А трябва както е видно, не можем да се познаем. Или направи по-хубави или не казвай, че са грозни
              И аз искам от Убавите лепенки. Трябва да има и различни размери, че ТЛК 80 и Самурай не са от един калибър. Това в кръга на шегата, ама за Мотоциклетите и АТВтата трябва да са по-малки.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Пичове,мисля че малко поизместихме темата-"КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ".Хубаво би било да срещна човек от форума,когато съм из страната и да пием по бира например,да обсъдим прблеми по колите , подвизи...Да си помогнем ако се наложи...Просто обсъждахме как да се познаем.Ако проблем са стикерите и не са за всеки,тогава други обозначителни знаци.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #38
                  До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
                  ....
                  Отговорност и с поведението си и с държанието си на пътя.
                  .......
                  Е това е доста важен момент от целта на обозначаването ни. А за да се предпазим от некоректно поставяне от други лица. Може да се обозначи и ника до нея (който иска де).
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • #39
                    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Ето го стикера
                    https://htftp.offroad-bulgaria.com/kinex/Razni/...garia_logo.eps
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • #40
                      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Говорихме миналата седмица с колегата Николай от Шумен (Николай Николов - УАЗ).
                      Той обеща да отпечати стикери, а също и да изпраща по куриер на който му трябват, за София може да се определи адрес от който да се вземат, за да няма разходи за куриер.

                      Цена на дребно е 2 лв, ако се поръчат много, ще е по-евтино...

                      Засега има два модела - червени и зелени, може да поръчаме и от двата цвята

                      Ще постна по-късно линка му за поръчка....
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #41
                        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                        Пичове,мисля че малко поизместихме темата-"КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ".Хубаво би било да срещна човек от форума,когато съм из страната и да пием по бира например,да обсъдим прблеми по колите , подвизи...Да си помогнем ако се наложи...Просто обсъждахме как да се познаем.Ако проблем са стикерите и не са за всеки,тогава други обозначителни знаци.
                        Ако всеки си напише Т.Т.-данните в ПЕРСОНАЛНИТЕ НАСТРОЙКИ и си даде кординатите,GSM, Елементарни неща за контакт с него.И тогава ще знаеш,че в това населено място е този участник от OFFoad-Форума. най-малкото да се запознаеш /или да потърсиш помощ./



                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • #42
                          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          Лепенки ги има отдавно, не мисля че трябва да откриваме топлата вода.....А има също и ПЛ. Във връзка със това по-добре да направим анкета дали е удачно хора без ПЛ, да се обозначават като членове на форума. Дали с лепенки, дали по някакъв друг начин....
                          Точно тези хора без ПЛ-пуснаха тази тема колега
                          И като имаш ПЛ не означава ,че си с два чифта.........!!!
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #43
                            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                            Точно тези хора без ПЛ-пуснаха тази тема колега
                            Видях кой пуснал тема, колега. И продължавам да твърдя, че да се обозначиш като член на какво то и било общество не само право но и привилегия, която не бива да се раздава току така...Поради доста съображения.
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #44
                              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              ПЛ- и рекламна лепенка са различни неща.

                              Все пак трябва и да популяризираме форума и обществото си!

                              ОК, ще помоля Кольо да предложи цени и за прозрачния вариант.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар


                              • #45
                                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Тези лепенки са си малко циганийка. Никой ли не иска да се заеме с пластмасовите лентички?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X