Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Дори е добре да се ползва оригиналния надпис, който седи горе на банера.
    Шрифт? Цвят? Фон? Лого?
    По повод на червената точка за това мое мнение с коментар "комисионна за теб???" ще кажа че комисионна за мен няма. С този си подход разни индивиди само убиват интусиазма за правене на нещо полезно за всички участници тук. Както и се случи в конкретния случай. Понеже ще забогатея много от правенето на конкретните лентички, преотстъпвам правото на колегата да ги направи и да прибере "печалбата".
    Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 14:44.

    Коментар


    • #62
      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Шрифт? Цвят? Фон? Лого?

      Анкета?
      Някой да е питал собствениците на offroad-bulgaria.com дали искат да си сменят логото? Щото то хубаво упражнения по дизайн, ама все пак да тръгнеш да сменяш логото без съгласието на собственика, щото ти си решил, че било циганийка ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #63
        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Някъде четох как се поздравявали собствениците на Jeep в Щатите.Присветкане на фаровете и вдигане на ръка.
        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
        Това е положението.

        Коментар


        • #64
          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
          Някой да е питал собствениците на offroad-bulgaria.com дали искат да си сменят логото? Щото то хубаво упражнения по дизайн, ама все пак да тръгнеш да сменяш логото без съгласието на собственика, щото ти си решил, че било циганийка ...
          Точно поради тази причина написах това
          LZ1PER

          Коментар


          • #65
            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            Някой да е питал собствениците на offroad-bulgaria.com дали искат да си сменят логото? Щото то хубаво упражнения по дизайн, ама все пак да тръгнеш да сменяш логото без съгласието на собственика, щото ти си решил, че било циганийка ...
            1. Не знам да има официално лого! Всеки си прави някакви за "неговия" клуб и ги раздава с изпити.
            2. Никъде не съм казал, че логото което имаш предвид е "циганиика". Проява на лош вкус е обаче да си сложиш яркочервена лепенка на колата с която се движиш всеки ден в града, а не в гората.
            3. Не съм тръгнал да сменям нищо - исках мнението на всички.
            4. Да приключваме въпроса защото не е необходимо да занимаваме всички тук с глупости. Ако някой има да ми казва нещо, знае как да ме намери!

            Коментар


            • #66
              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
              1. Не знам да има официално лого! Всеки си прави някакви за "неговия" клуб.
              Не знам какво разбираш под "официално лого". За мен такова е това, което собствениците на домена са си избрали. А то се вижда много лесно примерно така:

              1. Цъкаш на http://www.offroad-bulgaria.com/ и какво виждаш в горния ляв ъгъл на страницата?

              2. Отваряш коя да е страница на форума и коя е иконката, която се зарежда (жокер - прикачената картинка)?

              На тези места това изображение може да се озове само по една причина ...
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-11-07, 18:28.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Щом настояваш, че това е официалното лого, защо имаш на колата друго, черно с озъбен джип?

                Коментар


                • #68
                  До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                  Щом настояваш, че това е официалното лого, защо имаш на колата друго, черно с озъбен джип?

                  Защото е заслужил!
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #69
                    До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                    Щом настояваш, че това е официалното лого, защо имаш на колата друго, черно с озъбен джип?
                    Все пак, джипът ми е моя собственост, а не на форума нали?
                    Т.е. на него може да има всякакви знаци, каквито АЗ реша и които не е задължително да имат каквото и да било общо с този форум.

                    А, ако бъдем съвсем точни, на джипа ми има различни стикери, в това число и кръглият червен с логото на offroad-bulgaria.com.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #70
                      До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Аз доколкото разбирам не става въпрос за смяна на логото а за направа на лентички за номерата. Така че за кво е пора.
                      Идеята е страхотна. Мисля че на черен фон бял (дебел ) надпис стои най-добре.
                      Севдо за мен 6 броя. Че оная черната с костите дето я измислих още не съм я заслужил. Не съм достатъчно грозен. В смисъл джипа.

                      И изобщо не ме интерисува колко ще бъде надценката. Правил съм няколко пъти стикери за форума и много добре знам че е свързано със загуба на пари и време. Пък и с тая сума никой няма да се разори.

                      Коментар


                      • #71
                        До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                        Все пак, джипът ми е моя собственост, а не на форума нали?
                        Т.е. на него може да има всякакви знаци, каквито АЗ реша и които не е задължително да имат каквото и да било общо с този форум.

                        Абсолютно по същия начин стоят и нещата с лентичките! Затова не разбрах защо реши да се заяждаш? Все пак темата е "КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?" а не "КАК ДА РЕКЛАМИРАМЕ ФОРУМА ИЗПОЛЗВАЙКИ ОРИГИНАЛНОТО ЛОГО"

                        Коментар


                        • #72
                          До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Аз доколкото разбирам не става въпрос за смяна на логото а за направа на лентички за номерата. Така че за кво е пора.
                          Идеята е страхотна. Мисля че на черен фон бял (дебел ) надпис стои най-добре.
                          Севдо за мен 6 броя. Че оная черната с костите дето я измислих още не съм я заслужил. Не съм достатъчно грозен. В смисъл джипа.

                          И изобщо не ме интерисува колко ще бъде надценката. Правил съм няколко пъти стикери за форума и много добре знам че е свързано със загуба на пари и време. Пък и с тая сума никой няма да се разори.
                          Категорично отказвам да ги правя аз! Които иска да ги прави и да богатее!

                          Коментар


                          • #73
                            До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                            Все пак темата е "КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?" а не "КАК ДА РЕКЛАМИРАМЕ ФОРУМА ИЗПОЛЗВАЙКИ ОРИГИНАЛНОТО ЛОГО"
                            Всяко различно мнение е заяждане?!?

                            Няма заяждане, уважаеми колега, а напомняне, че ако ще се разпознаваме на пътя като участници в един конкретен форум и името на форума фигурира в опознавателния знак, то е редно да се използват избраните от собствениците на марката лого, шрифтове и цветове.

                            Обичайна практика в "белите страни", където никой не си позволява с лека ръка да използва марки, на които не е собственик и да си играе, както му скимне с лого, текст и цветове. Защото там в по-сериозните случаи "бият" и то лошо.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #74
                              До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              От къде тръгнахме и къде стигнахме,май се отклони темата ама на наляво ли, надясно ли???

                              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                              Категорично отказвам да ги правя аз! Които иска да ги прави и да богатее!
                              -ок разбрах те не го взимай при сърце
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #75
                                До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Аз значки не нося (не знам защо, ама е така), същото е с табелките с имената.
                                Не е ли по добре да се познаваме по колите а не по табелките - може би бъркам, но когато всеки прави нещо интересно по колата си и пише тук, хората после лесно го познават (изненадвам се често, колко хора ме "познават" по този начин).
                                А иначе Чавадр е прав за Авторските права и найстина каквото и да е лого, занк или подобно свързано с Форума е (най-малкото) добре да бъде одобрено от Собствениците, защото те са хората който инвестират време и средства (не малко!!!) за да можем всички ние да се познаваме, да си помагаме и в общият случай да живеем по-добре
                                Така че "Ребята давайте жить дружно" се казваше в едно анимационно филмче от моята младост
                                Мир

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X