Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

    Къде го гледате?
    LZ1PER

    Коментар


    • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Къде го гледате?
      От скоро имам 1 червен и 1 жълт картон гове дясно на лентата.От десетина дни.сега се замислих какво е .
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

        Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
        От скоро имам 1 червен и 1 жълт картон гове дясно на лентата.От десетина дни.сега се замислих какво е .
        Допълнителни права, колега.
        Като във футбола, можеш да ги раздаваш на участниците, които според теб са нарушили някое от правилата на форума.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

          Точно така, когато според Вас видите нещо, което е против правилата на форума, натискате картона на съответното мнение, попълвате всички полета. Нарушението се отбелязва в модераторския форум, където модераторите решават дали картона е заслужен, а може да е недостатъчен.
          Тези картони ги виждат всички които имат "+ПЛ", модератори, супермодератори и администратори.
          LZ1PER

          Коментар


          • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

            Не мога да схвана логиката за тази "нова придобивка" с картоните. Вече повечето участници имат такива права, а имат различна репутация и точки от гласуване. Голяма част нямат право на легитимация, не са модератори или супер модератори. Други участници с висока репутация нямат право да "дават картони"-например alex_markov е супер модератор, има 50 точки от гласуване, член е на форума от Юни 2004 и има зелени квадратчета от тук до Петропавловск камчатский.
            Не ви ли се струва, че форума се претовари от съкращения (| СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС * и др.), индекс за репутация, точки, супер модератори, везни за гласуване, уведомяване за публикация...
            Честно да ви кажа, на моменти се чувствам като ефрейтор наврял се по грешка на парад на съветски ветерани от ВСВ-заобиколен съм от всякъде от ордени, медали, пагони, екселбанти,кортици...Да не смее човек да се обади.
            Ясно е, че всяко от тези съкращения дава информация за конкретния участник във форума, но не е може ли това да бъде като част от профила?
            Старият формат на форума беше по-щадящ- и без куп зелени и светло зелени квадратчета и точки знаехме кой-кой е, нямаше го "синдрома на червения картон", "приятелски кръгове за гласуване " и мерене на репутацийте.
            Чувствайте се напълно свободни да използвате новите жълти и червени "придобивки" за това мое мнение-няма да се оплаквам никъде и на никого.
            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
            No wahalla.

            Коментар


            • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

              Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
              Честно да ви кажа, на моменти се чувствам като ефрейтор наврял се по грешка на парад на съветски ветерани от ВСВ-заобиколен съм от всякъде от ордени, медали, пагони, екселбанти,кортици...Да не смее човек да се обади.
              Ти пък се обаждай! Това е шанса да не стане наистина "парад на ветерани".

              А употребата на въпросните аксесоари не е задължителна. Аз например никога не съм посягал към тези картони, а червени "точки" съм слагал най-много десетина пъти откак ги има.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                Като един добър пример за това за какво служи показателя за репутация ви давам следния случай:

                Участника Симеон има към момента само една единствена публикация:
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=22401


                Но само с нея и само за един ден той достигна почти до нивото +ПЛ...
                Направете си изводите... най-вече тези които се оплакват че са тук от години пък никой не гласувал за тях...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                  Просто незнаех в коя тема да попитам та се спрях на тази:
                  Въпросът ми е червените точи ясно,зелените също ами сивите какво означават?
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                    Просто незнаех в коя тема да попитам та се спрях на тази:
                    Въпросът ми е червените точи ясно,зелените също ами сивите какво означават?
                    Писано беше някъде ама къде Някой те е "наградил", но е с репутация нула нито ти отнема от твойта нито ти дава

                    Коментар


                    • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                      И аз получих една сива и доста се чудих каква е и предположих, че е от участник с ниска репутация и не ти дава точки, но може и да бъркам.
                      С Явор сме писали заедно

                      Коментар


                      • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                        Сивите нищо не дават от участник с 0 точки за гласуване са
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                          Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                          Писано беше някъде ама къде Някой те е "наградил", но е с репутация нула нито ти отнема от твойта нито ти дава

                          Във същата тази тема, но на по-предните страници.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • До: Репутация, какво е, дискусия, кой защо пише

                            Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                            Писано беше някъде ама къде Някой те е "наградил", но е с репутация нула нито ти отнема от твойта нито ти дава
                            За даването и отнемането!
                            Няма значение цвета на "точката", тя си носи информация (ако гласувщият е бил така добър да напише смислен коментар). За мен специално, това е най-важното!
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X