Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля за съвет!

    Това са съдилищата е законовата мярка и върши работа,обаче е голяма.разправия!В момента защитавам съдебен интерес!Аз бих направил кеф на децата и бих им съдействал с некоя голяма водна бомба в засада !Правил.съм го за отмъщение на коварни дъртаци !Хем е кеф ,хем се кротнат ,щото не са сигурни кой е и кога може да се повтори!Важното да е в засада и да не види кой е !
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • От: Моля за съвет!

      Много възпитателно. Така ще научат как стават нещата от живота в България.

      Коментар


      • От: Моля за съвет!

        Надявам се , колегата да сподели развитието на нещата.
        Grand Cherokee WJ
        Dodge Caliber
        E 430 4-matic-T(S210)
        GLK

        Коментар


        • От: Моля за съвет!

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Много възпитателно. Така ще научат как стават нещата от живота в България.
          Е извинявай ,ама и от съдилища ще научат много или директно кютек на трътлата е по -добре а?!В тая наща държавица институциите не работят!Всеки е наясно!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Моля за съвет!

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            В тая наща държавица институциите не работят!Всеки е наясно!
            Хм ... в Германия пък ептен не работят. Съвсем сериозно. Един германец се оплаква на полицията че имигранти закачали дъщеря му.Абе момичето извадило късмет че минали хора (други германци) и са я спасили.От евентуално изнасилване по думите на бащата.
            И полицията не реагира щото ... толерантност нали.. имигрантите имали нужди...
            Така че да не плюем точно нашата система.

            Коментар


            • От: Моля за съвет!

              Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
              .. имигрантите имали нужди...
              Ми да гледат малко стари филми със С.Сегал (не го понасям) , или със 4ук Норисън, да влязат в час за отношенията с "имигранти в нужда" на вражеска територия ( в случая на собственна).

              Коментар


              • От: Моля за съвет!

                Мани ги тия ,като милосърдни сестри са!За нагли мигранти изнасилвачи и не само ,PUNISHER в тъмна доба!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Моля за съвет!

                  Поредната тема 'дето от къде тръгна и къде стигна!? Ма няма лошо. Много сме добри "на маса" и "пред компютъра".

                  п.п. В истинския живот аз не питам как да постъпя!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Моля за съвет!

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Поредната тема 'дето от къде тръгна и къде стигна!? Ма няма лошо. Много сме добри "на маса" и "пред компютъра".

                    п.п. В истинския живот аз не питам как да постъпя!
                    +1
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • От: Моля за съвет!

                      Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                      Надявам се , колегата да сподели развитието на нещата.
                      Eстествено, че ще споделя - просто искам да го направя след като всичко е приключило, или поне основните етапи.

                      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                      Хм ... в Германия пък ептен не работят. Съвсем сериозно. Един германец се оплаква на полицията че имигранти закачали дъщеря му.Абе момичето извадило късмет че минали хора (други германци) и са я спасили.От евентуално изнасилване по думите на бащата.
                      И полицията не реагира щото ... толерантност нали.. имигрантите имали нужди...
                      Така че да не плюем точно нашата система.
                      Я дай повече подробности! Да не се окаже, че совите не са това, което са...

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Поредната тема 'дето от къде тръгна и къде стигна!? Ма няма лошо. Много сме добри "на маса" и "пред компютъра".

                      п.п. В истинския живот аз не питам как да постъпя!
                      Братле, ти не знам колко типа живот имаш, но аз, определено имам един...
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Моля за съвет!

                        Моя съвет е да действаш чрез някоя организация за да я репсектират!В съда нещата се решавят много бавно и понякога абсолютно нелогично!Законите са ни боклук ,не са справедливост обаче в никакъв случай,като сложиш и разтакането.....!Агенции разни, нещо такова!Това по законен начин,за.другия съвети не давам!Пожелавам ти успех , щастливо детство и здраве на подрастващите!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Моля за съвет!

                          Много анимационни герои в тая тема.

                          @bushiDO - не се занимавай с изтрещеняци, гони си интереса, и всичко по устав. Още веднъж - успех!
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Моля за съвет!

                            ........и като не стане по устав обясни на някой наближаващ десетина петилетки,че изтрещелия вярващ е той и няма да му влезе в тиквата
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Моля за съвет!

                              Един, дето бил в положението на автора на тази тема, решил да се допита до инстанция, по-висша от оф-роуд форума:
                              - Моля ти се , боже, да ми покажеш правилния път... Да намеря ли кухата лейка и да и откъсна канчето, да я съдя ли, или да и простя, но да натупам домочадието?
                              И отговорила гроломно инстанцията:
                              - Вземи монета и я хвърли нагоре. Ако падне ези - отвинти тиквата на оная крава. Ако падне тура - прости и, но премери с педя подгърбията детски. И само ако падне и застане на ръбче - потърси правда в българският съд!

                              Коментар


                              • От: Моля за съвет!

                                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                                Много анимационни герои в тая тема.

                                @bushiDO - не се занимавай с изтрещеняци, гони си интереса, и всичко по устав. Още веднъж - успех!
                                Не определяй.и не обиждай!Не се визирам точно от твоите определения,дразниш и обиждаш масово колеги и мажеш навсякъде!Та за изтрещеняците ,нещо май си 1 в групата!Па и никнейма ти такъв деа!Аз спирам ти мажи!Устава е ясен ,върши работа ,но отнема време ,и колегата си пише че.има един живот и явно няма излишно време за съдилища!По.бързо и ефективно е с организация и те ако трябва ще предприемат някакви мерки!Важно е да има и 1-2 надеждни свидетели ,задължително!Става въпрос на две малтретирани деца ,а това е групшв тормоз ,срещу детинщина!Те децата това привят ,понякога може и да не ни харесва ,това не значи.че требва да бъдат тормозени !Независимо от кой!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X