Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
    На радиостанциите на кой канал да се търсим?
    8-ми
    Лудак

    Коментар


    • #92
      От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
      Освен това ще ми направи ли някой проблем, че нямам 18 години. Всъщност сме двама.
      Едва ли някой ще ви направи проблем, но е много добре да НЕ го правите. Вашето място не е там, та дори и да сте много добре подготвени. Ако недай си Боже стане някоя беля - скандалът, че са допуснати непълнолетни ще бъде гигантичен и не се знае кой ще го отнесе. Просто не го правете момчета, иначе чест и почитания за волята и желанието. Помагайте от дистанция - например организационно около Бистрица. Товарене на джипките, помагане на други хора и т.н. Не влизайте в гората при пожара.

      Коментар


      • #93
        От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
        8-ми
        8-ми отворен е добре по трасето но горе на високото е ад от кранисти. Предлагам долу преди тръгване да потърсим алтернатива.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #94
          От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          В 0630 Ще съм в Бистрица. Не съм с подготвен автомобил, така че моят остава на паркинг. Ще трябва да съм пасажер. Раницата е готова, + дневната дажба + вода и аптечка. Научен съм да изпълнявам заповеди така, че каквото трябва ще се прави.
          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
          A POS
          0885600200
          За момента пасажер

          Коментар


          • #95
            От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            И аз ще съм в Бистрица към 6.45. Ако някой има нужда от превоз натам да казва имам 3 места!
            0899278323-0877500798

            Коментар


            • #96
              От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
              В 0630 Ще съм в Бистрица. Не съм с подготвен автомобил, така че моят остава на паркинг. Ще трябва да съм пасажер. Раницата е готова, + дневната дажба + вода и аптечка. Научен съм да изпълнявам заповеди така, че каквото трябва ще се прави.
              Вода е подсигурена в изобилие и хапване, макар и скромно, също.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #97
                От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Актуален изглед от ж.к.Дружба , отпреди няколко минути.Визуално се разширява вляво и нагоре.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P7023894.jpg
Прегледи:1
Размер:49.9 КБ
ID:5387732

                Коментар


                • #98
                  От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
                  Едва ли някой ще ви направи проблем, но е много добре да НЕ го правите. Вашето място не е там, та дори и да сте много добре подготвени. Ако недай си Боже стане някоя беля - скандалът, че са допуснати непълнолетни ще бъде гигантичен и не се знае кой ще го отнесе. Просто не го правете момчета, иначе чест и почитания за волята и желанието. Помагайте от дистанция - например организационно около Бистрица. Товарене на джипките, помагане на други хора и т.н. Не влизайте в гората при пожара.
                  Ами прав си, явно ще помагаме с товарене, ще следя форума и видя ли, че ви трябва хора за товарене в селото идваме!
                  А евентуално кого да търся в Бистрица и къде? Става дума за около 10 часа.
                  Последно редактирано от O.K; 02-07-12, 23:22.
                  Лопата - друг солдата!!!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Колеги и утре немога да се включа пълноценно в акцията, но мога да бъда някакъв вид звено между форума и момчетата горе (мога да говоря по телефона за моя сметка постоянно както и да поствам инфо в нета), освен това през деня ако има нужда мога да траспортирам някакви неща от люлин и района (разполагам с баничарка). Телефона ми го има по-назад в тази тема.

                    Освен това ако сутринта има нужда от някакви лопати, кирки и подобно оборудване мога да предоставя такова на сборния пункт на кметството? Днес предоставих така моторна резачка на Вальо, надявам се е помогнала и предполагам и утре ще е от полза защото колегите не звъннаха днес че са приключили с нея.
                    '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      момчета ами до 5-6 сутринта така ли ще си гори планината
                      аз съм готов да тръгна и сега 0899800477

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                        От долната страна по реката още сега тръгнаха яки пожарникари да носят помпите на ръка от моста, който не успяхме да преминем (тесния мост с парапета). Тези помпи ще са резерва, ако се появи опасност огъня да прехвърли реката.
                        Има път и то ставащ ,преди да отида към Хънтъра даже го прокарах на 70% , като първите 30% от него са по-гадни .

                        Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                        Огромни благодарности към момчетата с моторите. Така и не им разбрах имената, но те са героите на деня. Голям проблем беше недостатъчната информация, те успяха да я съберат минавайки много близо до огъня. Вероятно и утре ще правят това плюс бърза връзка с постовете от долната страна.
                        Момчетата свършиха супер работа и аз не разбрах имената.........
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Първоначално публикуван от Voykov Преглед на мнение
                          Днес предоставих така моторна резачка на Вальо, надявам се е помогнала и предполагам и утре ще е от полза защото колегите не звъннаха днес че са приключили с нея.
                          Да ей сега се сетих ,че трябваше аз да ти звънна за резачката.......Общо взето нея ползвахме ,прибрана е в джипа на Ник Николов за утре .
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Колеги преди малко слязох от хижата горе.
                            Горе са останали 15 пожарникари и на всеки час слизат до огъня и докладват долу.
                            По пътят на горе джипа на гражданска защита закъса, та слизахме да му помагаме.
                            След като разтоварих лекарствата и цигарите за пожарникарите, от ГЗ се обадиха да помолят да ги вадим пак... Те незнаеха къде отиват.
                            По пътя надолу се разбра и че качилият се булдозер е аварирал(ударил капачката на маслото за скоростната) и изтекли 120л масло. Машината е caterpiller но сервиза щял да отвори утре в 9 До тогава пътя до хижата е блокиран в последните 500м.
                            До утре сутрин пожарникарите планират да качат отще поне един булдозер с цел да прекарват път.

                            Вятърът духна надолу но пожарникарите се притесняват, че ще прехвърли билото.
                            One Planet, One Internet!
                            We Are All Connected!

                            Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              На разположение сме с Opel Combo нон-стоп от този момент. Ако има нужда от транспорт на каквото и да е с тези габарити, пишете тук или 0887332223/0896820632. След малко се качваме до горе за проверка и ако няма нищо спешно, утре сутринта отново.

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Можете ли да ни кажете точната честота на канал 8, защото имаме само скенер?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X