Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Здравеите колеги, аз също бих искал да се включа, но мога само след работно време, т.е. след 17.30. Ако има нещо, с което да може да се помогне по това време - на линия съм.

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Малко инфо от място, сега се върнах от там. Успяхме да се качим с 4 джипа над хижа Физкултурник, мисля че така се казва.От пожарната искаха да видим дали може да се направи просека в гората за да се пререже пътя на огъня. Като се качихме горе се видя много дим и трите хеликоптера, който от сутринта не спираха да поливат огъня. Пътя беше доста тежък,но успяхме, минахме покрай багера с изтеклото масло. Една уазка на колега от форума (мисля че на Ясен но друг я караше)на слизане удари в един голям камък и проби единия резервоар, горивото изтече, но с шишета събрахме колкото можахме.Всички който тръгнаме от горе стигнахме до Бистрица благополучно.Там горе останаха Гошко Лошко, Ник Николов с два джипа да помогнат за пренасянето на 20 резачки. Предполагам след което ще слизат и те.На бързо е това общо взето.
      0899278323-0877500798

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Само искам да напомня на тези който бяхме там сутринта и ви правих списък ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ да се обадите на телефона който си записахме всички, че сме се прибрали. Да не ни търсят като това момче от вчера!
        0899278323-0877500798

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Глупостите за резервоара и бензина - преместени:
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=147672

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Утре ще има ли нужда от още доброволци? И ако може,малко по подробно да обясните дали ако се дойде с кола,има къде де се паркира?

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Чух се с Владо Йончев - за нощес няма да са нужни доброволци.

              Мариян (hackman) търси телефона на Иван с Feroza-та, някой да му го има?

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                За утре ако има нужда аз съм на линия.
                СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Ако става дума за групата от вчера - аз съм Иван, но съм с синьо/сиво дизелово Роки. Телефонът ми е 0886 796 456.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Е извинявай, така и не обърнах внимание вчера като се возих какво е, пък Мариян вика "дай номера на Иван Ферозата"... Вече трябва да ти е звъннал

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Да, чухме се. Всичко е точно.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Първоначално публикуван от CRS Преглед на мнение
                        Утре ще има ли нужда от още доброволци? И ако може,малко по подробно да обясните дали ако се дойде с кола,има къде де се паркира?
                        Да има къде да паркираш. Срещу общината .
                        0899278323-0877500798

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Утре сутрин ще трябваме !
                          Пожарникарите ,цяла нощ ще режат при хижа Академик за да пресекат пътя на огъня.Тази нощ ще пристигнат самолетите и утре сутринта се атакува ударно по земя и въздух.

                          П.С
                          Сега прочетох това........... http://offnews.offroad-bulgaria.com/...htta-ot-izrael
                          Ясно за минути всичко се променя .
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Здравейте колеги,
                            Моля някои от присъствалите днес да систематизират накратко - час,място,задължително оборудване,"екстри" /резачки,станции,маски и т.н." защото много хора четат тук в момента. А по преценка на админ да се "бодне" отговора в началото на топика. Благодаря предварително и до утре на "барбекюто".

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Малко тъп въпрос няма ли начин да бъде използван стария товарен лифт до хижа "Академик" за пренос на оборудване и провизии ?
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                                Малко тъп въпрос няма ли начин да бъде използван стария товарен лифт до хижа "Академик" за пренос на оборудване и провизии ?
                                Той много отдавна е "разколачен". Само около Академишка е останало "нещо" от него.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X