Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Утре съм там в 5:30 за превоз на хора, товар, каквото се наложи. Със ярко зеленото късо Ге.
    0895 202 437

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
      Е нали го казахИзобщо не смятам да се мотаме!Товарим доброволците и най-късно 7:30-7:45ч да сме тръгнали.А ако някой държи да ни мота му пожелаваме приятен ден и дим да ни няма
      Добре, ще гледам да съм там, ако не ми мине котка път. 7:00 пред кметството в Бистрица, нали?
      0888 224 232
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
        Добре, ще гледам да съм там, ако не ми мине котка път. 7:00 пред кметството в Бистрица, нали?
        0888 224 232
        Да! Моя телефон е 0885 369 469

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
          Да! Моя телефон е 0885 369 469
          Събрахте ли се, или да идвам и аз?
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            В ...
            Необходими са джипове за превоз на хора и товари до хижа Турист 5 - 7 броя, около 6.30 - 7 часа....
            Моя грешка. Хижата е Физкултурник - бивша Академика.
            И аз като Гошко, моля темата да остане само за конкретни уговорки и действия.

            Покъртителни разкази на неизвестни доброволци, които са в състояние да се загубят между двата края на ескалатор в МОЛ-а, в друг раздел.
            Може би да се отключи наново тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=147543
            Последно редактирано от Nik Nikolov; 04-07-12, 01:05.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Здравейте,
              Един човек във Facebook предложи да донесе бензинови водни помпи. Вие имате добра организация. Моля някой да се свърже с него и да му помогне да ги донесе тия помпи и да ги координира с пожарникарите. Телефонът му е 0885121413. Благодаря ви за помощта.

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Говорих с фирма Стройрент (0898 898 000) преди малко - май са склонни да помогнат с помпи, казах да носят каквото имат (помпи и шлангове) към Бистрица.
                От mashinipodnaem.bg казаха "трябва да говорим с шефовете, просто така не можем да дадем" (т.е. - "който иска да гаси да си наеме")

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Моля обадете се пак в Стройрент с актуална информация!

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Мисля, че малките помпи няма да свършат работа. Просеката която правиха вчера беше за да може две цистерни да стигнат от горната страна на пожара и да го облеят. Малките помпи няма да има от къде да бъдат захранени...
                    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                    A POS
                    0885600200
                    За момента пасажер

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      здравеите нов съм в форума но с каквото мога ще помогна
                      имам джип Toyota Land cruiser малко вдигнат дълга база и 2 резачки, ходих да се запиша като доброволец но ми отказаха "защото нямали повече нужда"
                      на разположение съм ако има нещо пишете

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Първоначално публикуван от mamuna007 Преглед на мнение
                        здравеите нов съм в форума но с каквото мога ще помогна
                        имам джип Toyota Land cruiser малко вдигнат дълга база и 2 резачки, ходих да се запиша като доброволец но ми отказаха "защото нямали повече нужда"
                        на разположение съм ако има нещо пишете
                        Видя ли малко по нагоре,имаше на Гошко-Лошко телефона,контактувай си направо с него!
                        Иво (таксито) Андреев
                        0988 91 80 50
                        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Друго важно, което би трябвало да отбележа това е необходимостта да си резерв " На разположение ".
                          Може цял ден да чакаш, но когато настъпи твоята минута, трябва да си готов за да изпълниш дълга си.
                          Ако го приемаш така.
                          Може и въобще да не се наложи, да правиш нещо. Но факта, че твоята сила и възможности са на разположение, дава възможност на ръководещия операцията, да прилага рационални алгоритми при борба с ирационална стихия.

                          Така едната система от уравнения с много неизвестни се свежда до по-проста такава, която е решима.
                          Участието на хората "На разположение" е еднакво важно, независимо дали са влезли в борба със стихията или не. Защото е случаен процес.

                          В изминалите дни форума разполага поне със 100 технически подготвени и обучени доброволци на разположение.
                          Джипери, Ендуристи и АТВ.
                          Те се обадиха по телефона и заявиха изричната си готовност за вземане на участие "при поискване".
                          Щаба за борба с пожара, разчита на тези хора и в момента. Дано не стане необходимост.
                          Трябва да благодарим и на всички тях.
                          Но за това после, след потушаване на пожара.
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            За утре сутринта ще трябва ли мотор за нагоре? Нещо останало ли е да се качва или пък да се прави оглед? Ако има нещо моторът точи зъби в гаража.
                            ML 55 AMG.
                            УАЗ 469.

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Аз съм на линия утре, мисля да отида пред кметството. Имам една VHF/UHF/PMR станция (VX-7R). Ще съм с мотора от снимката, но ако трябва да се гази кал, казвайте, за да сложа тараралежки.

                              Има ли някаква честота, на която се координираме?

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Първоначално публикуван от Freerite Преглед на мнение
                                За утре сутринта ще трябва ли мотор за нагоре? Нещо останало ли е да се качва или пък да се прави оглед? Ако има нещо моторът точи зъби в гаража.
                                Отговор на каквито и да било въпроси за утре най-рано към 21ч.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X