Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

    Току що се прибрах от Бистришко бранище. Пожарът, мога да кажа, е почти потушен.Днес се свърши доста работа - техниката успя да достигне до пламъците. Имахме помощ и от армията. Сега горе останаха дежурни коли и огнеборци. ДОйде и едно "Чудовище", което пожарникарите наричат "нестинарка". Тази тежка верижна машина превозва 10 тона вода и е доста проходима.
    Утре ще разкажа по-подробно /ако се прибера по-рано/. За 4 денонощия имам около 13-14 часа сън.
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

    Коментар


    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

      Всичките ми снимки от пожара:
      http://hydra.azilian.net/pics/pojar.2012/
      One Planet, One Internet!
      We Are All Connected!

      Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

      Коментар


      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

        Днес в 7.00 и аз ще дойда с Джип на площада в Бистрица.Ще мога да правя курсове с пожарникари и доброволци до 10.00 Щях да се включа още от началото на акцията но цяла седмица се борим с гадни щети причинени от крадливи мангали.

        Коментар


        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

          Момчета, днес говорих с ръководителите на щаба. Те идея си нямат за какво да ни използват.
          Това което направихме тази сутрин е да ги пришпорим да ни използват и да ни пускат.

          Сигурните неща са следните:
          1. Утре ще има хеликоптери
          2. Ще викнат 40 военни
          3. Ще има поне 60 човека от пожарната
          4. Ще има 20 горски
          5. Ще има хора и парк витоша

          Всичко до тук е без доброволците.
          Тази сутрин 3 от 5-те бордови джугана се счупиха. Съответно се забави доста качването на пожарникарите и доброволците. Доста голяма част от доброволците не ги качиха до горе и те бъхтиха пеш.

          Това което искаме да направим за утре е да помогнем с качването на пожарникарите и военните нагоре.

          Немога да обещая, че ще ни използват или, че няма да ни бавят. Но поне ще се опитаме да сме по-бързи.
          One Planet, One Internet!
          We Are All Connected!

          Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

          Коментар


          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

            Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
            Да ей сега се сетих ,че трябваше аз да ти звънна за резачката.......Общо взето нея ползвахме ,прибрана е в джипа на Ник Николов за утре .
            Резачката продължава да е при мен.
            Има и една радиостанция, синя, портативна.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              ....
              Има и една радиостанция, синя, портативна.
              Това е моята станция. Плзвайте я докогато е необходимо. Работи и със стандартни батерии ако се махне зареждаемата.
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Резачката продължава да е при мен.
                Има и една радиостанция, синя, портативна.
                Когато прецените че резачката няма да е необходима повече моля да ми звъннете на 0882 две0две611, ще доида да си я взема откъде ви е удобно.
                '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                Коментар


                • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00205.jpg
Прегледи:1
Размер:83.7 КБ
ID:5388377

                  Искам да изкажа моите благодарности на тези момчета!!! Страшни пичове... Помагаха и ни превозваха с оборудването до 23.30 вечерта. Да сте живи и здрави момчета!
                  Собственика на джипа се казва Даниел Димитров. За съжаление не разбрах името на "навигатора"

                  Коментар


                  • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                    Днес и утре няма да може да разчитате на мотор от моя страна , ще съм далеч от София , в събота сутринта съм отново на линия , ако все още има нужда.
                    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                    Коментар


                    • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                      Прибрах се преди малко. Пожарът е овладян. Обграден е по всички фронтове. Всички доброволци са разпуснати. Останаха служители на ПБЗН да дежурят и да обливат все още пушещите дървета.
                      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                      А+
                      LZ1DRZ

                      Коментар


                      • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                        Обадиха ми се от сутрешния блок на Нова телевизия. Утре ще го води Милен Цветков. Той има благородната идея да събере утре в 7,20 на езерото Ариана на Орлов мост колкото се може повече доброволци, които гасиха пожара, за да ги видят хората и да им благодари публично.
                        Казах им, че не мога да поема ангажимент дали някой ще отиде, но ще пусна молбата му във форума. Събитието е за слава, а не за работа. Аз лично смятам, че славата е заслужена и всеки трябва да си обере аплодисментите, които заслужава.
                        Предлагам да не го обсъждаме - който иска да отиде.

                        ПП: Нещо, което ме интересува повече - някой да ми е намирал фотоапарата? Предполагам, че в колата на Гошко е останал, когато преточвахме снимки.
                        www.offnews.bg

                        Коментар


                        • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                          Ако е Canon PowerShot SX120 - да! Вчера горе на хижата с Гошко се чудехме чий е
                          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                          GSM: О887б97З79

                          Коментар


                          • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                            Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                            Прибрах се преди малко. Пожарът е овладян. Обграден е по всички фронтове. Всички доброволци са разпуснати. Останаха служители на ПБЗН да дежурят и да обливат все още пушещите дървета.
                            Браво момчета, докато има такива хора в тази държава има надежда. Горд съм че съм част от този форум
                            '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                            Коментар


                            • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                              Към момента пожарът е овладян.
                              При нужда от спешна помощ темата ще бъде отворена отново.

                              Коментарите свързани с пожара с в тази тема : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=147543
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар


                              • От: Молба за спешна помощ от Гражданска Защита - София !!!!!

                                Молба от щаба- трябва джип за цял ден на разпиоложение на комисар Ангелов който в момента е на хижата. Да уточня че джипа ще движи по новата просека, който е бил горе си има представа.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X