Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Явор(dorzi)
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    А не е ли добре някой да каже и да се почне.Или да се оправи или да отива в ряката.

    Остави коментар:


  • кайо
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    ЛАни там беше събор - тази година беше сбор...
    Палатки малко - джипове - още по-малко - щото мое да е на морето, ма е накрая на България! Да бЕхме дошли около 10% с джиповете...
    Организацията няма да я коментирам, щот НИКОЙ не се зае да помогне на организатора, още повече, че форума вече има МЕДИЯ. Къде точно беше МЕДИЯТА - в един фотограф, който за пръв път снимА на Тетевен и има още да учи и по офф-а и по снимките (сори, пич - ако искаш на следващото състезание ще ти обясня в детайли какво имам предвид лично).

    На събора имаше ясно изразени няколко лагера на клубове и дружинки - и те рехави, ма ако не бяха те - ич никой нямаше да отиде.

    Помислете за целите и идеологията на този събор, после помислете и защо нямаше нито един спонсор (само оффроуд списанието имаше щанд) и ще разберете защо по това време имаше хора на Якото място, на Арапя и къде ли не и идваха само да хвърлят по един поглед на агонията.
    Много правилно казано. При положение че Форума се комерсиализира както писа колегата има медия,има реклама, никой от така наречените собственици ли не си направи труда да извади някой лев за организацията. Според мен това място се изтърка още миналата година. Трябва промяна- един от най добрите събори беше на Пловдив сравнително централно място и организацията беше на ниво. Догодина ако е на Приморско ще има още по малко участници а за бройката на джиповете да не говорим- сигурно ще клони към нула.За това сами си отговорете дали трябва да е на морето.Ние пак може да си направим сбирка на морето но самостоятелно организирана по приятелски и съфорумски,къмпинги колкото искаш , места по Странджа също има близо до морето.Следващия събор според мен трябва да е в централна България в планината както подобава на един Офроуд форум.Ако няма кой да го организира по добре да не се правят опити, и да се получава разочарование като тази година

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    ма е накрая на България!
    Аман от столичани.

    За мен си е в началото на България. Питай пък бургазлии на този или онзи край на България е. То слънцето изгрява от изток, значи има резон да се каже, че на морето е "началото" на държавата

    Причините за по-малкото джипове далеч не е в отдалечеността на мястото за събора от София. Другаде са, и всички ги виждат. Но никой не смее да каже за царя и голотата му.

    Остави коментар:


  • PinMaster
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    ЛАни там беше събор - тази година беше сбор...
    Палатки малко - джипове - още по-малко - щото мое да е на морето, ма е накрая на България! Да бЕхме дошли около 10% с джиповете...
    Организацията няма да я коментирам, щот НИКОЙ не се зае да помогне на организатора, още повече, че форума вече има МЕДИЯ. Къде точно беше МЕДИЯТА - в един фотограф, който за пръв път снимА на Тетевен и има още да учи и по офф-а и по снимките (сори, пич - ако искаш на следващото състезание ще ти обясня в детайли какво имам предвид лично).

    На събора имаше ясно изразени няколко лагера на клубове и дружинки - и те рехави, ма ако не бяха те - ич никой нямаше да отиде.

    Помислете за целите и идеологията на този събор, после помислете и защо нямаше нито един спонсор (само оффроуд списанието имаше щанд) и ще разберете защо по това време имаше хора на Якото място, на Арапя и къде ли не и идваха само да хвърлят по един поглед на агонията.

    Остави коментар:


  • Десислав Добрев
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    След третия джип се отказах да гледам и отидох да пия бира.
    И не можа да я изпиеш..Ясен днес ми връща касите и вътре има неотворени бутилки..

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    То май като цяло нямаше никаква организация.Май,не беше Национален събор,а ''огранизирана'' във форума почивка.
    Ще се мерят ходове,ама няма къде.Борко си прежали пътеката от платформата,която беше станала на "С'' след омачкването от джиповете.
    За другия ден нямам думи.
    Но въпреки всичко ние си изкарахме готино,видяхме се с много приятели.
    Национален ОФФроад събор на Offroad-bulgaria.com, което според мен означава събиране, ядене, пиене и квот ти дойде.."Но въпреки всичко ние си изкарахме готино,видяхме се с много приятели." - което според мен е най-готиното..
    Пропуски е имало в организацията, но служат за урок, според мен, за догодина..
    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Мисля, че е време да се пусне тема за шестия събор, с два въпроса-ще го има ли изобщо, и ако да-къде ще бъде.
    Защото е ясно, че вече няма да има такъв в Приморско...
    Съгласен съм да се пусне тема, но с повече въпроси...Че ще го има, ще го има.. Къде ще е, е друг въпрос - според мен Приморско е традиция.. Могат да се избистрят нещата предварително..
    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Що..
    Щото пускаш чалга
    http://www.youtube.com/watch?v=V1hksNzm7Xs

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    А и предполагам,никой няма да е против освен таксата за палатка,да се събере по още някой лев,но нека всичко е прозрачно.
    На Приморско си е готино.
    Лошото е,че участниците намаляват.
    Някои си тръгнаха още в събота.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
    Що Кво не ти харесва в Приморско.
    В Приморско е супер. Мястото е добро, морето и плажа са си добри, доказано е, че става. Но след сегашните критики(които са основателни според мен) Няма да има кой да се нагърби с организацията на следващия събор. На втория събор(който беше първия в Приморско) беше много добре, но тогава имаше доста изложители и спонсори. Тази година нямаше, и Стоян търпи загуби. Ясно е, че без пари не става, а никой не иска(а и не бива) да вади от джоба си пари за организацията на всеобщото събитие. Начина е да се намерят спонсори, без тях не става. Всъщност става, но после започват разправии като сегашната.

    Ако и догодина е пак в Приморско-екстра, ама надали ще е... То дано поне да го има.

    Остави коментар:


  • Русанов
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Като за 1ва година не съм очарован от Състезателния дух и огранизация на трасе... Евала на хората който с общи усилия направиха пътеката за меренето на ходове.

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Мисля, че е време да се пусне тема за шестия събор, с два въпроса-ще го има ли изобщо, и ако да-къде ще бъде.
    Защото е ясно, че вече няма да има такъв в Приморско...
    Ами в Шумен,може и във Варна/нали е пристанище на Шумен/.

    Остави коментар:


  • valkov.val
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Мисля, че е време да се пусне тема за шестия събор, с два въпроса-ще го има ли изобщо, и ако да-къде ще бъде.
    Защото е ясно, че вече няма да има такъв в Приморско...
    Що Кво не ти харесва в Приморско.

    Остави коментар:


  • trajal
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Защото е ясно, че вече няма да има такъв в Приморско...
    Що..

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Мисля, че е време да се пусне тема за шестия събор, с два въпроса-ще го има ли изобщо, и ако да-къде ще бъде.
    Защото е ясно, че вече няма да има такъв в Приморско...

    Остави коментар:


  • Пламен Исаев
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    То май като цяло нямаше никаква организация.Май,не беше Национален събор,а ''огранизирана'' във форума почивка.
    Ще се мерят ходове,ама няма къде.Борко си прежали пътеката от платформата,която беше станала на "С'' след омачкването от джиповете.
    За другия ден нямам думи.
    Но въпреки всичко ние си изкарахме готино,видяхме се с много приятели.
    Последно редактирано от Пламен Исаев; 09-09-12, 20:22.

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Не стига, че организатора се подигра с участниците в "траяла", ами и се чуха реплики от вида: "Екипаж номер 3 не мина нито едно препятствие като хората, затова трябва да му се сложи наказание..." Баси критериите. Кой ще дефинира "Минаване като хората? На слонските стъпки имаше ленти, и паджерото си мина като на парад през дупките без дори да докосне лента. Това е и достатъчно. Щом е минал между лентите поставени от организатора-значи е минал препятствието. И няма какво да се коментира повече. Ако се търси задължително преминаване през участък-да се слагат ленти със съответните наказания за късане на лента и съборено колче.

    Пародия на състезание, а не траял. След третия джип се отказах да гледам и отидох да пия бира. Пък то били всичките участници... Даже бяха много предвид ебавката с таксата в последния момент. И аз да бях се записал за участие-и аз щях да се откажа...

    Остави коментар:


  • borko_ruse
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Петков(Sidekick) Преглед на мнение
    Колегата така го е представил,все едно и било супер напрегнато и оспорвано
    Супер напрегнато и оспорвано между три екипажа от Царево и околностите Баси смешниците

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X